Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
5 lutego 2016

Nietrzeźwy kierujący poszukiwany listem gończym

Nietrzeźwy kierujący poszukiwany listem gończym
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Kolejny nietrzeźwy kierowca wpadł w ręce policjantów. W trakcie interwencji okazało się, że 41-latek nie ma prawa jazdy i na dodatek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Teraz może spędzić kolejne 2 lata więzienia.

W miniony czwartek, na ulicy Pszczyńskiej policjanci zatrzymali do kontroli kierowcę volkswagena golfa. Okazało się, że mieszkaniec powiatu wodzisławskiego nie posiada prawa jazdy. Dodatkowo badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad pół promila alkoholu.

- Policyjne bazy danych wykazały, że mężczyzna ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości. Poszukiwany 41-latek został zatrzymany i trafił do komendy. Mężczyzna zostanie doprowadzony do zakładu karnego, gdzie będzie musiał odbyć wymierzoną mu przez sąd karę - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!