Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
8 lutego 2016

Młodzi hokeiści JKH najlepsi w Spodku

Młodzi hokeiści JKH najlepsi w Spodku
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

Hokeiści JKH GKS Jastrzębie z rocznika 2007 i młodsi zdobyli pierwsze miejsce w turnieju organizowanym w Katowickim Spodku. Młodzi jastrzębianie bez większych problemów poradzili sobie z drużynami Unii Oświęcim, Naprzodu Janów, Zagłębia Sosnowiec, MOSM Tychy oraz Polonii Bytom.

- Turniej zorganizowany był na podobieństwo kwietniowych mistrzostw świata seniorów. Każdy z klubów reprezentował jedno z państw, które rywalizować będą na katowickim Spodku podczas kwietniowych MŚ Dywizji IA. Na tę okoliczność przygotowano koszulki meczowe - zawodnicy JKH zagrali w barwach Austrii. Drugie miejsce dla Tychów (Polska) a trzecie dla Oświęcimia (Korea) - informuje JKH.

Skład JKH GKS Jastrzębie: Kacper Michalski, Filip Wojciechowski, Mikołaj Osiadły, Wiktor Zając, Mateusz Wasylkowski, , Czesław Pasoń, Patryk Kaczmarski, Michał Kapiński, Wiktor Makuła, Filip Petlakowski, Paweł Skrobiś, Filip Oskwarek, Igor Hareńczyk, Błażej Damczyk, Jeremi Majchrzak, Jakub Czyż, Tymoteusz Krawiec, Filip Chrobociński.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!