Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
9 lutego 2016

Kolejne zmiany w zarządzie Jastrzębskiej Spółki Węglowej

Kolejne zmiany w zarządzie Jastrzębskiej Spółki Węglowej
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, 8 lutego ze składu zarządu Jastrzębskiej Spółki Węglowej odwołano kolejną osobę. Rada Nadzorcza nie podała powodu odwołania zastępcy prezesa ds. technicznych, Aleksandra Wardasa.

To już kolejna zmiana na wyższych szczeblach JSW. Niedawno odwołano z zarządu spółki Michała Kończaka pełniącego funkcję zastępcy ds. ekonomicznych. Zmiany zaszły również w Radzie Nadzorczej. Kilka dni temu odwołano dwóch jej członków - Krzysztofa Dreslera oraz Stanisławę Kluzę. Na ich miejsce powołano Roberta Ostrowskiego oraz Krzysztofa Mysiaka. Obaj zostali oddelegowani do pracy w zarządzie JSW. Robert Ostrowski obejmie funkcję wiceprezesa ds. ekonomicznych, a Krzysztof Mysiak ds. strategii. Swoje funkcje będą pełnić tymczasowo, do 8 maja 2016 roku.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł JSW sprzeda koks za 2,1 mld zł

Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy Górnicy pilnują skrócenia czasu pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
były pracownik jsw 09.02.2016 20:57

może w końcu znajdzie się ktoś kto ma jaja i powie kiedy spółka ogłosi bankructwo drodzy państwo radzę pozbyć się tych śmieciowych akcji bo później to nie będzie nic a tak chociaż na wakacje