Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
9 lutego 2016

Uszkodził samochód, bo kierowca na niego zatrąbił

Uszkodził samochód, bo kierowca na niego zatrąbił
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

41-letniemu jastrzębianinowi postawiono zarzut niszczenia mienia, po tym jak w minionym tygodniu uszkodził samochód 56-latka. Mężczyzna zdenerwował się, że kierowca na niego zatrąbił. Teraz, zgodnie z prawem grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Katowickiej pod koniec minionego tygodnia. 56-letni kierowca chevroleta zatrąbił na 41-latka sygnalizując by zszedł z drogi na chodnik. Pieszy jednak przekonany o tym, że znajduje się w strefie zamieszkania, zdenerwował się i uderzył w drzwi samochodu.

- Podczas wymiany zdań, do jakiej doszło między mężczyznami, poirytowany 41-latek uderzył w drzwi samochodu, uszkadzając je. W związku z sięgającymi blisko 800 złotych stratami, sprawca zniszczenia mienia został zatrzymany - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Brrr10.02.2016 22:10

Bardzo słusznie. Przemocy w stosunku do innych wokół jest tak dużo, że trzeba ją wyplenić kasując każdego kto ją stosuje wylewając swą niepoczytalna złość. Ktoś tu napisał o wywoływanie wojny. Zgadzam się. To kolejny krok do wojny. A ta wojna nie będzie jak w filmie.