Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
9 lutego 2016

Uszkodził samochód, bo kierowca na niego zatrąbił

Uszkodził samochód, bo kierowca na niego zatrąbił
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

41-letniemu jastrzębianinowi postawiono zarzut niszczenia mienia, po tym jak w minionym tygodniu uszkodził samochód 56-latka. Mężczyzna zdenerwował się, że kierowca na niego zatrąbił. Teraz, zgodnie z prawem grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce na ulicy Katowickiej pod koniec minionego tygodnia. 56-letni kierowca chevroleta zatrąbił na 41-latka sygnalizując by zszedł z drogi na chodnik. Pieszy jednak przekonany o tym, że znajduje się w strefie zamieszkania, zdenerwował się i uderzył w drzwi samochodu.

- Podczas wymiany zdań, do jakiej doszło między mężczyznami, poirytowany 41-latek uderzył w drzwi samochodu, uszkadzając je. W związku z sięgającymi blisko 800 złotych stratami, sprawca zniszczenia mienia został zatrzymany - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Brrr10.02.2016 22:10

Bardzo słusznie. Przemocy w stosunku do innych wokół jest tak dużo, że trzeba ją wyplenić kasując każdego kto ją stosuje wylewając swą niepoczytalna złość. Ktoś tu napisał o wywoływanie wojny. Zgadzam się. To kolejny krok do wojny. A ta wojna nie będzie jak w filmie.