Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
11 lutego 2016

Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku na Pszczyńskiej

  • Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku na Pszczyńskiej
  • Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku na Pszczyńskiej
  • Wymuszenie pierwszeństwa przyczyną wypadku na Pszczyńskiej
Więcej zdjęć:
fot. facebook.com/JastrzębieNaSygnale

Najprawdopodobniej nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną wypadku do którego doszło 11 lutego na ulicy Pszczyńskiej. Kierowca jednego z pojazdów został przewieziony do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek kilka minut po godzinie 5:00 rano, na skrzyżowaniu ulic Pszczyńskiej i Grodzkiej. Według ustaleń policja, 21-letni kierowca audi wyjeżdżając z ulicy Grodzkiej nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy mazdy. 27-letni mężczyzna, który jechał Pszczyńską w kierunku Pawłowic został ranny i przewieziono go do szpitala.

- W związku z rażącym naruszeniem obowiązujących przepisów oraz stworzeniem zagrożenia dla innych uczestników, 21-latkowi zatrzymano prawo jazdy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
TuMiDaj13.02.2016 4:34

Gadacie brednie. To skrzyżowanie jest niebezpieczne. Jadąc od Grodzkiej z lewej bdb widoczność zaś z prawej przeszkadza słup albo mądry inaczej kierowca co zaparkuje sobie 10 m od skrzyżowania na pszczyńskiej i zadowolony, że sobie zaparkował a utrudnia innym.

Nie powinno być prawko zabierane przez Policjantów !

niezgodne z konstytucją
karanie wielokrotne za to samo !

Drugą sprawą jest hipokryzja zabrane prawo jazdy a kierowca dostaje pokwitowanie gdzie 7 dni może jeździć no to beka niezła kto to wymyślił.

Po za tym Policjanci z racji historii MILICYJNEJ i usbeckiej z byle błahej stłuczce będą zabierać prawka a to sądy powinny zabierać prawo jazdy.

Jaki problem jest oddać prawo jazdy ale wypisać wniosek do sądu w sprawie odebrania uprawnienia skoro i tak prawo jazdy oddają sądy w 3/4 przypadkach

zołza z zofiówki12.02.2016 22:39

Może tak zamontować wreszcie lustra dla wyjeżdzających z ul.Stodoły-Pszczyńska ,lub lepszy model zróbcie Stodoły ulicą jednokierunkową

Do "do Gość"11.02.2016 18:09

Co proponujesz? Może postawić tam światła ale kogoś kto będzie ostrzegał o zbliżaniu się do skrzyżowania?

ABC-Z11.02.2016 18:07

Kierowca Audi mający 21 lat, mówi wszystko. Zwyczajny trep nie potrafiący jeździć samochodem po ulicach po którym każdy ma prawo jechać. Nauczył się obsługiwać samochód i już wie jak kręci się kierownica, jak można przyspieszyć i jak zwolnić. Natomiast nie potrafi zrozumieć przepisów ruchu drogowego. Dlatego kupił Audi. To typ samochodu, który wraz z BMW ostrzega innych, że w środku, za kierownica siedzi nierozgarnięty osobnik, którego mózg jest wypełniony dumą, że siedzi w audi na miejscu kierowcy.

do Gość11.02.2016 14:20

To skrzyżowanie jest niebezpieczne. Jadąc od ul. Grodzkiej, zgodzę się, że widoczność jest dość dobra, natomiast wyjeżdżając od ul. Stodoły nie jest już tak różowo, bo z prawej strony (kierunek na Dolne) niewiele widać. Nie wspomnę już o widoczności po zmroku czy w trudnych warunkach atmosferycznych.

1611.02.2016 12:35

A co był za wypadek obwodnica/pochwacie wczoraj przed 14?

Gość11.02.2016 11:49

I bardzo dobrze. Zabierać, zabierać i nie oddawać. Przy takiej widoczności jak tam, gdzie w jednym kierunku widać na 1km i to samo w drugim, to JEST rażące naruszenie przepisów i to z premedytacją. Brawo Policja.