Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
16 lutego 2016

Żorzanin prowadził auto z 3 promilami

Żorzanin prowadził auto z 3 promilami
fot. Marta Bulejak

W poniedziałek, 15 lutego policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Mieszkaniec Żor miał blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna być może nie wpadłby w ręce policji, gdyby nie reakcja mieszkańca Jastrzębia.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po godzinie 13:00, na ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu. O kierowcy, którzy może być pijany poinformował telefoniczne inny uczestnik ruchu drogowego.

- Podejrzenia zgłaszającego okazały się słuszne. Zatrzymanego w wyniku pościgu 49-latka poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wykazał blisko 3 promile - informuje policja.

Mieszkańcowi Żor zatrzymano prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ja17.02.2016 19:47

Ach te żoraki

Gość16.02.2016 20:29

ciekawe czy go w barze nie widziałem, bo spotkałem takiego, który strasznie rozpaczał, ze go zatrzymano za jazdę pod wpływem