Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
16 lutego 2016

Żorzanin prowadził auto z 3 promilami

Żorzanin prowadził auto z 3 promilami
fot. Marta Bulejak

W poniedziałek, 15 lutego policjanci zatrzymali kolejnego pijanego kierowcę. Mieszkaniec Żor miał blisko 3 promile alkoholu. Mężczyzna być może nie wpadłby w ręce policji, gdyby nie reakcja mieszkańca Jastrzębia.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek po godzinie 13:00, na ulicy Rybnickiej w Jastrzębiu. O kierowcy, którzy może być pijany poinformował telefoniczne inny uczestnik ruchu drogowego.

- Podejrzenia zgłaszającego okazały się słuszne. Zatrzymanego w wyniku pościgu 49-latka poddano badaniu na zawartość alkoholu w organizmie. Alkomat wykazał blisko 3 promile - informuje policja.

Mieszkańcowi Żor zatrzymano prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Ja17.02.2016 19:47

Ach te żoraki

Gość16.02.2016 20:29

ciekawe czy go w barze nie widziałem, bo spotkałem takiego, który strasznie rozpaczał, ze go zatrzymano za jazdę pod wpływem