Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
EkoOkna
17 lutego 2016

Złapani na gorącym uczynku. Zaśmiecali teren zielony

Złapani na gorącym uczynku. Zaśmiecali teren zielony
fot. SM Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 16 lutego na alei Jana Pawła II zatrzymano mężczyzn, który urządzili sobie dzikie wysypisko śmieci i wyrzucali odpady budowlane na terenie zielonym. Strażnicy miejscy złapali ich na gorącym uczynku.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 15:00 na Alei Jana Pawła II, za pawilonem Jantar. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie od mieszkańca miasta, który zauważył w terenach zielonych dzikie wysypisko śmieci. Funkcjonariusze zastali na miejscu odpady budowlane, inne śmieci oraz samych sprawców.

- Czas przybycia na miejsce mundurowych okazał się jak najbardziej trafiony, bowiem na gorącym uczynku zostali złapani mężczyźni, którzy wyrzucali z samochodu worki z odpadami - informuje Straż Miejska.

Sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi w maksymalnej dopuszczalnej wartości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

"Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze" "Bezdomni chcieli ode mnie pieniądze"

Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne Zbierają niepotrzebne choinki świąteczne

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
miś21.03.2016 11:29

No to teraz za oddanie różnych gratów można dostać PREZENTY :) Trzeba tylko ruszyć 4 litery i zawieźć je do punktu zbiórki- http://www.jastrzebie.pl/2016/03/21/oddaj-odpady-do-gpzon-u-2/ 

Gość19.02.2016 10:10

Teren sąsiadujący z siedzibą pewnego jastrzębskiego portalu. Widzą wszystko, tylko nie to, co pod ich nosem. Albo nie chcą widzieć...

Gość18.02.2016 9:31

Maksymalny mandat to 500 zł. Ich było dwóch więc dostali 2 razy po 500 zł a nie jak to napisał JS

krzys17.02.2016 18:54

Czy to krajobraz pod u.m. za 3 lata.?

do Fryt17.02.2016 16:26

Na ul. Norwida

Gość17.02.2016 15:38

no i pod pozorem przyjmowania gruzu przyjmuje śmieci i je zakopuje, to jakiś przekręt, bo fundament tam stoi od wielu lat, ale nic tam do tej pory nie zbudowano.

Fryt17.02.2016 15:34

A ja sie pytam gdzie jest GPSZOK!!!!!! tak wielkie miasto w gminach jak np Zebrzydowice można oddać za darmo WSZYSTKO czego sie nie potrzebuje i to za Darmo!!!!! a w Jastrzębiu jest takie miejsce?????? oprócz kolejowej gdzie mozna tylko oddać stare opony i oleje

Pokaż wszystkie opinie (12)