Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 0°°
17 lutego 2016

Złapani na gorącym uczynku. Zaśmiecali teren zielony

Złapani na gorącym uczynku. Zaśmiecali teren zielony
fot. SM Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 16 lutego na alei Jana Pawła II zatrzymano mężczyzn, który urządzili sobie dzikie wysypisko śmieci i wyrzucali odpady budowlane na terenie zielonym. Strażnicy miejscy złapali ich na gorącym uczynku.

Zdarzenie miało miejsce przed godziną 15:00 na Alei Jana Pawła II, za pawilonem Jantar. Strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie od mieszkańca miasta, który zauważył w terenach zielonych dzikie wysypisko śmieci. Funkcjonariusze zastali na miejscu odpady budowlane, inne śmieci oraz samych sprawców.

- Czas przybycia na miejsce mundurowych okazał się jak najbardziej trafiony, bowiem na gorącym uczynku zostali złapani mężczyźni, którzy wyrzucali z samochodu worki z odpadami - informuje Straż Miejska.

Sprawcy zostali ukarani mandatami karnymi w maksymalnej dopuszczalnej wartości.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom Strażnicy więzienni i straż miejska pomagają ludziom

Dzisiaj znakowanie rowerów! Dzisiaj znakowanie rowerów!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (12)
miś21.03.2016 11:29

No to teraz za oddanie różnych gratów można dostać PREZENTY :) Trzeba tylko ruszyć 4 litery i zawieźć je do punktu zbiórki- http://www.jastrzebie.pl/2016/03/21/oddaj-odpady-do-gpzon-u-2/ 

Gość19.02.2016 10:10

Teren sąsiadujący z siedzibą pewnego jastrzębskiego portalu. Widzą wszystko, tylko nie to, co pod ich nosem. Albo nie chcą widzieć...

Gość18.02.2016 9:31

Maksymalny mandat to 500 zł. Ich było dwóch więc dostali 2 razy po 500 zł a nie jak to napisał JS

krzys17.02.2016 18:54

Czy to krajobraz pod u.m. za 3 lata.?

do Fryt17.02.2016 16:26

Na ul. Norwida

Gość17.02.2016 15:38

no i pod pozorem przyjmowania gruzu przyjmuje śmieci i je zakopuje, to jakiś przekręt, bo fundament tam stoi od wielu lat, ale nic tam do tej pory nie zbudowano.

Fryt17.02.2016 15:34

A ja sie pytam gdzie jest GPSZOK!!!!!! tak wielkie miasto w gminach jak np Zebrzydowice można oddać za darmo WSZYSTKO czego sie nie potrzebuje i to za Darmo!!!!! a w Jastrzębiu jest takie miejsce?????? oprócz kolejowej gdzie mozna tylko oddać stare opony i oleje

Pokaż wszystkie opinie (12)