Dni Jastrzębia

Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 16°13°
EkoOkna
18 lutego 2016

ZS nr 3 ma nową kawiarenkę. "Pięknie!"

  • ZS nr 3 ma nową kawiarenkę. "Pięknie!"
  • ZS nr 3 ma nową kawiarenkę. "Pięknie!"
  • ZS nr 3 ma nową kawiarenkę. "Pięknie!"
  • ZS nr 3 ma nową kawiarenkę. "Pięknie!"
Więcej zdjęć:
fot. ZS nr 3

Zespół Szkół nr 3 w Jastrzębiu-Zdroju im. Stanisława Wyspiańskiego doczekał się remontu kawiarenki. Uczniowie zachwycają się nowoczesnym wyglądem. "Pięknie!" - piszą na facebookowym profilu szkoły.

Kawiarenka w ZS nr 3 mieszczącym się na ul. Wrocławskiej została odrestaurowana. Remont rozpoczął się pod koniec 2015 roku, a z nowej kawiarenki uczniowie mogą korzystać już od początku lutego. W ramach prowadzonych prac pojawił się nowy kolor ścian, pomalowano palety, które służą jako siedziska oraz odnowiono krzesła i stoliki.

- W takiej kawiarence z całą pewnością przyjemnie spędza się przerwy! A jeśli musisz poczekać na zajęcia, to możesz nawet położyć się i pooglądać troszkę telewizji - informuje ZS nr 3.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W Jastrzębiu uczą się przyszli policjanci W Jastrzębiu uczą się przyszli policjanci

Kawiarnie w Parku Zdrojowym czekają na dzierżawcę Kawiarnie w Parku Zdrojowym czekają na dzierżawcę

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Dekorator 23.02.2016 15:35

Palety?! A kasa na te palety pewnie poszła gruba

Edzia19.02.2016 11:34

Szkoda że ZS nr 3 nie koncentruje się na wynikach swoich uczniów, zamiast tego zapewnia tematy do ploteczek właścicielce kawiarenki szkolnej. A ponadto warto żeby dyrekcja szkoły przyjrzała się co jest sprzedawane w tej kawiarence - przepisy powinny chyba wszystkich obowiązywać.

gość19.02.2016 9:40

Trawkę to jarają wieczorami na "trybunie" obok bieżni. Aż dziwne, że się nikt nimi nie zainteresował, wystawieni jak na tacy.

Gość18.02.2016 21:41

będzie i piwko i trawka, ale na zewnątrz, z drugiego obiegu.

menel18.02.2016 17:39

a piwko będzie?

bzzzzzzzzzzz18.02.2016 11:32

super sprawa