Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
18 lutego 2016

14 i 16-latka chciały ukraść alkohol

14 i 16-latka chciały ukraść alkohol
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W środę po południu do jednego ze sklepów wezwani zostali policjanci. Okazało się, że 14-latka oraz jej o 2 lata starsza koleżanka chciały wynieść z marketu alkohol. Nastolatki trafiły pod opiekę rodziców.

Zdarzenie miało miejsce 17 lutego w jednym z marketów na terenie Jastrzębia-Zdroju. Sprawczyniami całego zamieszania były 14 i 16-latka. Nastolatki próbowały wynieść ze sklepu butelkę wódki oraz cztery piwa.

- Obie zgodnie przyznały, że ukradły alkohol po to, aby się go napić. Młode mieszkanki Jastrzębia trafiły do komendy, skąd po zakończonych czynnościach zostały przekazane pod opiekę rodziców - informuje jastrzębska policja.

Policja tłumaczy, że podobne sytuacje nie są wyjątkiem. Często nastolatkowie kradną alkohol z chęci zaimponowania rówieśnikom lub po prostu ze zwykłej ciekawości. - Często nie zdają sobie przy tym sprawy, iż nawet najdrobniejsza kradzież niesie za sobą bardzo poważne konsekwencje - informuje komenda policji.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Hajer19.02.2016 21:54

Jastrzebska patologia. Przd przekazaniem rodzicow powinny najpierw dostac lomot gumowymi palami to by zapamietaly i sie nauczyly. Pewnie znow niedlugo powtorza podobne wyczyny.

Bolek19.02.2016 14:09

14-18 lat to wiek największej głupoty i klęsk odczuwanych prze całe życie. Goście wpisujący się swe uwagi są chyba młodsi i przez to znacznie durniejsi.

Gość18.02.2016 22:46

dobrze, że już próbują, miasto robotnicze i każdy pije, niech się uczą od małego, żeby nie były jakimiś dziwakami - abstynentami

Gość18.02.2016 18:41

Rodzice muszą je lepiej przeszkolić.