Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°-1°
23 lutego 2016

Nautilus z sukcesami w Środkowoeuropejskim Pucharze

Nautilus z sukcesami w Środkowoeuropejskim Pucharze
fot. KS Nautilus

Zawodnicy i zawodniczki KS Nautilus w miniony weekend wzięli udział w I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Jastrzębianie zdobyli w klasyfikacji drużynowej II miejsce.

W najmłodszej kategorii dziewcząt (do 9 lat) dobrze poradziła sobie Majka Lotko, która trzy razy stawała na podium, co dało jej 3. miejsce w wieloboju. W kategorii chłopców, na drugiem miejscu w wieloboju uplasował się Bartosz Kruszyk.

Dobrze poradziła sobie również Sonia Kiliszewska, która w wieloboju zdecydowanie zwyciężyła - złoto na 200 m PP i 100 m PP i 4. miejsce na 50 BF. Jej klubowa koleżanka, Tatiana Oszkiel, za sprawą trzech srebrnych medali, w wieloboju uplasowała się na 3 miejscu. W tej samej kategorii wiekowej drugie miejsce zajął Jakub Szajter.

Na trzecim miejscu podium stanął również Hubert Dyrszka, który wygrał na 100 m PP i wywalczył drugie miejsca na dystansie 400 m PP.

W wyścigu na 50 m BF brąz zdobyła Marta Dziura. Zuzanna Rzepka wygrała w wieloboju (I miejsce na 100 m PP, drugie na 50 m BF) i poprawiła rekord klubu na 400 m PW z czasem 3:49,44. Na drugim miejscu znalazła się Klaudia Gorys, która w startach indywidualnych zdobyła złoto na 50 m BF, srebro na 100 m PP i brąz na 400 m PW).

Jakub Kosmowski wywalczył srebrny medal na dystansie 100 m PP, a Rafał Granat zajął 3. miejsce na 50 m BF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Mieszkaniec 25.02.2016 8:10

Nautilus jak zwykle mocny. To klub sportowy wart wsparcia. Od lat rozsławia Jastrzębie Zdrój.

Jan24.02.2016 7:37

Brawa dla młodych pasjonatów płci obojga.

była zawodniczka23.02.2016 15:29

Teraz wygramy rundę u siebie na lagunie