Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
23 lutego 2016

Nautilus z sukcesami w Środkowoeuropejskim Pucharze

Nautilus z sukcesami w Środkowoeuropejskim Pucharze
fot. KS Nautilus

Zawodnicy i zawodniczki KS Nautilus w miniony weekend wzięli udział w I rundzie Środkowoeuropejskiego Pucharu Młodzieży w Bańskiej Bystrzycy na Słowacji. Jastrzębianie zdobyli w klasyfikacji drużynowej II miejsce.

W najmłodszej kategorii dziewcząt (do 9 lat) dobrze poradziła sobie Majka Lotko, która trzy razy stawała na podium, co dało jej 3. miejsce w wieloboju. W kategorii chłopców, na drugiem miejscu w wieloboju uplasował się Bartosz Kruszyk.

Dobrze poradziła sobie również Sonia Kiliszewska, która w wieloboju zdecydowanie zwyciężyła - złoto na 200 m PP i 100 m PP i 4. miejsce na 50 BF. Jej klubowa koleżanka, Tatiana Oszkiel, za sprawą trzech srebrnych medali, w wieloboju uplasowała się na 3 miejscu. W tej samej kategorii wiekowej drugie miejsce zajął Jakub Szajter.

Na trzecim miejscu podium stanął również Hubert Dyrszka, który wygrał na 100 m PP i wywalczył drugie miejsca na dystansie 400 m PP.

W wyścigu na 50 m BF brąz zdobyła Marta Dziura. Zuzanna Rzepka wygrała w wieloboju (I miejsce na 100 m PP, drugie na 50 m BF) i poprawiła rekord klubu na 400 m PW z czasem 3:49,44. Na drugim miejscu znalazła się Klaudia Gorys, która w startach indywidualnych zdobyła złoto na 50 m BF, srebro na 100 m PP i brąz na 400 m PW).

Jakub Kosmowski wywalczył srebrny medal na dystansie 100 m PP, a Rafał Granat zajął 3. miejsce na 50 m BF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Mieszkaniec 25.02.2016 8:10

Nautilus jak zwykle mocny. To klub sportowy wart wsparcia. Od lat rozsławia Jastrzębie Zdrój.

Jan24.02.2016 7:37

Brawa dla młodych pasjonatów płci obojga.

była zawodniczka23.02.2016 15:29

Teraz wygramy rundę u siebie na lagunie