Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 lutego 2016

Pijany kibic chciał wedrzeć się na mecz hokeja

Pijany kibic chciał wedrzeć się na mecz hokeja
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Podczas sobotniego meczu JKH GKS Jastrzębie i Ciarko Sanok, 34-letni sanoczanin chciał wedrzeć się na mecz pod wpływem alkoholu. Policjanci znaleźli przy nim również narkotyki. Kibicowi grożą nawet 3 lata więzienia.

Zdarzenie miało miejsce 20 lutego na lodowisku Jastor. Będący pod wpływem 34-letnie kibic chciał wejść na lodowisko, mimo zakazu służb porządkowych. Mężczyzna wdarł się na teren lodowiska, ale został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. 

- Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 2 promile. Oprócz naruszenia przepisów z ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, mieszkaniec Sanoka odpowie także za posiadanie narkotyków - informuje policja.

Policjanci znaleźli u sanoczanina woreczek z metamfetaminą. W mieszkaniu 34-latka śledczy znaleźli kolejne narkotyki - kilka gramów marihuany i ponad 20 gramów granulatu roślinnego. Dalszy los mężczyzny leży w rękach sądu. Grożą mu 3 lata więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Leżał na poboczu -  był poszukiwany Leżał na poboczu - był poszukiwany

Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców Uwaga! Oszuści znowu zaatakowali mieszkańców

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Mieszkaniec 24.02.2016 21:21

Klasyczny przygłup. Ale może ktoś go przebije głupotą. Konkurs wciąż trwa. Jak liga. Zwycięzca roku otrzyma nagrodę adekwatną do swej głupoty.