Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
25 lutego 2016

Groźny wypadek na Gagarina. 23-latka wpadła w poślizg

  • Groźny wypadek na Gagarina. 23-latka wpadła w poślizg
  • Groźny wypadek na Gagarina. 23-latka wpadła w poślizg
  • Groźny wypadek na Gagarina. 23-latka wpadła w poślizg
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

24 lutego na ulicy Gagarina doszło do groźnie wyglądającego wypadku. 23-latka na łuku drogi zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w samochód osobowy. Jego pasażerka została przewieziona do szpitala.

Zdarzenie miało miejsce w środę wieczorem. 23-letnia mieszkanka Żor, jadąc na łuku drogi najprawdpodobniej nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i wpadła w poślizg. Samochód zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadące z naprzeciwka audi. Kierująca samochodem 18-latka została ranna i przewieziono ją do szpitala.

- Badanie alkomatem wykazało, że zarówno 23-latka, jak i 18-letnia mieszkanka Jastrzębia były trzeźwe - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (8)
Mnom29.02.2016 23:59

Bardzo wielu użytkowników dróg ma ostatnio z tym problem, bez względu na tablice, gaz w podłogę i jakoś to będzie, trochę więcej rozwagi, pal sześć, kiedy taka osoba zrobi tylko sama sobie krzywdę, ale gorzej kiedy pociągnie kogoś za sobą, ludziska nie jesteście sami na drodze! Druga sprawa to problem z oceną warunków, ale oczywiście pan delikwent pomyśli, "przecież mam ESP, TTS, ASR, ABS i poduchy, co się może stać". Maszyna za człowieka nie przewidzi. Chciałbym także podkreślić, że nie tyczy się to wyłącznie młodych osób! Pozdrawiam wszystkich rozważnych kierowców.

Gość28.02.2016 7:41

A już chcieli zabierać prawka tym po czterdziestce.

Prawdomowny26.02.2016 12:55

Jak zwykle predkosc. Wiecej rozwagi a kazdy dojedzie na czas.

Do Gościa25.02.2016 21:02

Co ty z tym SWD? Jest jeszcze SPS, SJZ, SZO, WW, DW, itd. Kłupich nie potrafiących jeździć po mieście jest mnóstwo. Do tego trzeba inteligencji a oto nie jest łatwo. Bo trzeba rozumieć na czym to polega prócz dodawaniu gazu i kręcenia kółkiem. Inteligentów poznajesz jak się zachowują w mieście.

Gość25.02.2016 15:29

Ta zasłonięta tablica rejestracyjna to z pewnością SWD.

ryf25.02.2016 15:23

Szkoda 18 latki, teraz będzie mieć strach jeździć.

Kierowca25.02.2016 15:10

Brak doświadczenia i brak wyobraźni.
Wiek tylko to potwierdza :-(

Pokaż wszystkie opinie (8)