Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
26 lutego 2016

Pijani rodzice "opiekowali się" swoją 10-letnią córką

Pijani rodzice "opiekowali się" swoją 10-letnią córką
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Ponad półtora i ponad dwa promile alkoholu we krwi mieli rodzice 10-latki, którzy zostali zatrzymani przez policję. Córką tymczasowo zaopiekował się pełnoletni brat. Rodzicom grozi teraz nawet kara do 5 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce w miniony czwartek, w jednym z mieszkań na osiedlu Złote Łany. Policjanci zostali zaalarmowani przez pracownika ośrodka pomocy społecznej. Po przyjeździe do mieszkania, funkcjonariusze zastali pijaną 47-letnią matkę oraz pijanego 54-letniego ojca. 

- Badanie alkomatem wykazało w organizmie kobiety półtora, natomiast mężczyzny- ponad dwa promile. Na miejsce przyjechał pełnoletni brat 10-latki, który zaopiekował się swoją siostrą - informuje komenda policji w Jastrzębiu.

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności sprawy. Jeśli materiał dowodowy potwierdzi, że rodzice swoim zachowaniem narazili życie lub zdrowie dziecka na niebezpieczeństwo, może im grozić kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Piotr26.02.2016 23:31

Ja Cie krece ale faszyzm.

Gość26.02.2016 14:31

picie alkoholu w domu jest jak najbardziej legalne i dozwolone nawet wskazane, w ten sposób państwo zapełnia budżet i ma pieniądze na potrzebne wydatki

Sceptyk26.02.2016 13:46

Opijali juz 500+.