Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
28 lutego 2016

Jastrzębianka walczy o tytuł Bloga Roku

Jastrzębianka walczy o tytuł Bloga RokuMagdalena Daniłoś podczas wykładu na temat videomarketingu

Mieszkanka naszego miasta, Magdalena Daniłoś, prowadząca bloga o videomarketingu ubiega się o tytuł Bloga Roku 2015 w kategorii Blog Specjalistyczny. To ogólnopolski i jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tego typu.

MagdalenaDanilos.pl to blog i videoblog poświęcony videomarketingowi, dziedzinie marketingu o coraz większym znaczeniu. Jastrzębianka przeprowadza m.in. wywiady z ludźmi z branży marketingowej i video. W cyklu „Zawód youtuber” rozmawiała m.in. z popularnym Cyber Marianem czy Włodkiem Markowiczem.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy to głosowanie SMS. Te blogi, które otrzymają najwięcej głosów przejdą do drugiego etapu, w którym jury złożone m.in. z Doroty Wellman, Jarosława Kuźniara czy Tomasza Raczka, wybierze najlepsze blogi minionego roku.

Aby wspomóc jastrzębiankę można wysłać SMS na numer 7124 o treści E11371 (koszt 1,23 zł). Całość dochodu z głosowania zostanie przekazana Fundacji Dziecięcej Fantazja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Znieważenie internetowe, kiedy policja zapuka do twoich drzwi Znieważenie internetowe, kiedy policja zapuka do twoich drzwi

Internet domowy bez limitu Internet domowy bez limitu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
lol29.02.2016 12:24

Osiągnięcie - zajechanie jedynej w mieście telewizji z długą tradycją...

Gość29.02.2016 9:09

Głosuję na lepszych, a nie na "swoich".