Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
28 lutego 2016

Jastrzębianka walczy o tytuł Bloga Roku

Jastrzębianka walczy o tytuł Bloga RokuMagdalena Daniłoś podczas wykładu na temat videomarketingu

Mieszkanka naszego miasta, Magdalena Daniłoś, prowadząca bloga o videomarketingu ubiega się o tytuł Bloga Roku 2015 w kategorii Blog Specjalistyczny. To ogólnopolski i jeden z najbardziej prestiżowych konkursów tego typu.

MagdalenaDanilos.pl to blog i videoblog poświęcony videomarketingowi, dziedzinie marketingu o coraz większym znaczeniu. Jastrzębianka przeprowadza m.in. wywiady z ludźmi z branży marketingowej i video. W cyklu „Zawód youtuber” rozmawiała m.in. z popularnym Cyber Marianem czy Włodkiem Markowiczem.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Pierwszy to głosowanie SMS. Te blogi, które otrzymają najwięcej głosów przejdą do drugiego etapu, w którym jury złożone m.in. z Doroty Wellman, Jarosława Kuźniara czy Tomasza Raczka, wybierze najlepsze blogi minionego roku.

Aby wspomóc jastrzębiankę można wysłać SMS na numer 7124 o treści E11371 (koszt 1,23 zł). Całość dochodu z głosowania zostanie przekazana Fundacji Dziecięcej Fantazja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na operację będzie można zapisać się przez Internet Na operację będzie można zapisać się przez Internet

Wyzwiska, hejt, ksenofobia w internecie. Stop przemocy! Wyzwiska, hejt, ksenofobia w internecie. Stop przemocy!

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
lol29.02.2016 12:24

Osiągnięcie - zajechanie jedynej w mieście telewizji z długą tradycją...

Gość29.02.2016 9:09

Głosuję na lepszych, a nie na "swoich".