Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
29 lutego 2016

Zasłabł za kierownicą i potrącił rowerzystę

Zasłabł za kierownicą i potrącił rowerzystę
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W niedzielę na ulicy Połomskiej doszło do potrącenia rowerzysty. 64-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu i wjechał w rowerzystę. Okazało się, że kierowca zasłabł za kierownicą. Nikomu nic się nie stało.

Zdarzenie miało miejsce 28 lutego po godzinie 14:00. Kierujący samochodem osobowym 64-latek zjechał na przeciwległy pas ruchu potrącają w rowerzystą i wpadając do rowu uderzy w drzewo oraz rury ciepłownicze. Obaj mężczyźni trafili do szpitala, ale po konsultacji medycznej nie stwierdzono poważniejszych obrażeń. Zarówno kierowca jak i rowerzysta byli trzeźwi.

- Kierowca najprawdopodobniej zasłabł za kierownicą - tłumaczą policjanci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!