Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
1 marca 2016

Pożar w kotłowni. Straty to 2000 złotych

Pożar w kotłowni. Straty to 2000 złotych
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

We wtorek wczesnym rankiem, w jednym z domów jednorodzinnych na terenie naszego miasta doszło do pożaru kotłowni. Dzięki reakcji właściciela budynku i szybkiej akcji strażaków udało się uniknąć większych strat.

Zdarzenie miało miejsce około godziny 5:34 na ulicy Osińskiej, przy granicy z Żorami. W domu jednorodzinnym, na skutek zwarcia instalacji elektrycznej doszło do zapłonu pieca znajdujacego się w kotłowni na parterze budynku. Właściciel domu odłączył prąd i wezwał straż pożarną. Zniszczeniu uległ podajnik pieca oraz sterownik.

- Straty oszacowano na 2000 zł. Wysokość uratowanego mienia to około 15 000 zł - mówi Mirosław Juraszczyk z jastrzębskiej straży pożarnej.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta wzywała pomocy Kobieta wzywała pomocy

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!