Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
2 marca 2016

Pływanie: Zuzanna Rzepka z rekordami Polski

Pływanie: Zuzanna Rzepka z rekordami Polski
fot. KS Nautilus

W ostatnich dniach lutego zawodnicy KS Nautilus z Jastrzębia-Zdroju. Rywalizowali w II Rundzie Klubowego Pucharu Świata w Eger na Węgrzech. Najlepiej z jastrzębian spisała się Zuzanna Rzepka wracając z trzema medalami i rekordami Polski. 

Zuzanna Rzepka mogła cieszy się z udanego występu na Węgrzech - zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal. Jastrzębianka przy okazji poprawiła trzy rekordy Polski, nie tylko w swojej kategorii wiekowej, ale również w dwóch starszych. Pierwszy z nich to 17,71 w wyścigu na 50m pod wodą. Kolejny to 40,25 na dystansie 100m pod wodą. W wyścigu na 1500m po powierzchni, Zuzanna Rzepka pobiła długoletni rekord Polski na 15:01,25.

Sztafeta w składzie Zuzanna Rzepka, Stefania Kiliszewska, Martyna Gajór i Klaudia Gorys otarły się o trzecie miejsce podium i przegrały o niecałą sekundę w wyścigu 4x50BF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata Jastrzębska pływaczka wywalczyła brąz na mistrzostwach świata

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Wodnik04.03.2016 16:19

Brawo dziewczyny!

namiestnik02.03.2016 14:04

brawo