Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
2 marca 2016

Pływanie: Zuzanna Rzepka z rekordami Polski

Pływanie: Zuzanna Rzepka z rekordami Polski
fot. KS Nautilus

W ostatnich dniach lutego zawodnicy KS Nautilus z Jastrzębia-Zdroju. Rywalizowali w II Rundzie Klubowego Pucharu Świata w Eger na Węgrzech. Najlepiej z jastrzębian spisała się Zuzanna Rzepka wracając z trzema medalami i rekordami Polski. 

Zuzanna Rzepka mogła cieszy się z udanego występu na Węgrzech - zdobyła dwa srebrne i jeden brązowy medal. Jastrzębianka przy okazji poprawiła trzy rekordy Polski, nie tylko w swojej kategorii wiekowej, ale również w dwóch starszych. Pierwszy z nich to 17,71 w wyścigu na 50m pod wodą. Kolejny to 40,25 na dystansie 100m pod wodą. W wyścigu na 1500m po powierzchni, Zuzanna Rzepka pobiła długoletni rekord Polski na 15:01,25.

Sztafeta w składzie Zuzanna Rzepka, Stefania Kiliszewska, Martyna Gajór i Klaudia Gorys otarły się o trzecie miejsce podium i przegrały o niecałą sekundę w wyścigu 4x50BF.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Przywieźli worek medali z Berlina Przywieźli worek medali z Berlina

Pływać jak delfin... czyli łowcy medali Pływać jak delfin... czyli łowcy medali

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Wodnik04.03.2016 16:19

Brawo dziewczyny!

namiestnik02.03.2016 14:04

brawo