Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°
2 marca 2016

Samobójstwo na Kurpiowskiej. 44-latka nie żyje

Samobójstwo na Kurpiowskiej. 44-latka nie żyje
fot. Rafał Mączyński / jastrzebieonline.pl

W poniedziałek, 29 lutego w jednym z mieszkań na ulicy Kurpiowskiej znaleziono ciało kobiety. Najprawdopodobniej jastrzębianka odebrała sobie życie przez powieszenie. Prokuratura prowadzi teraz śledztwo.

Ciało kobiety znaleziono w poniedziałek w godzinach rannych. Policjanci wraz z innymi służbami mieli wejść do mieszkania 44-latki. Nie przypuszczano jednak, że znajdująca się w mieszkaniu kobieta popełniła samobójstwo.

Kobieta najprawdopodobniej odebrała sobie życie przez powieszenie. Szczegółowe czynności wyjaśniające prowadzi teraz jastrzębska prokuratura. Odbędzie się również sekcja zwłok, która ma ustalić dokładną przyczynę śmierci.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (4)
Gość03.03.2016 15:41

PS to tylko takie moje domysły, wystraszyła się policji wg mnie

Gość03.03.2016 14:30

Policjanci mieli wejść, bo kobieta miała kontakty z jakimś dragami, wystraszyła się, ze ją zamkną i się powiesiła.

Gość03.03.2016 11:32

Jeszcze nie ma komentarzy, że to wina PO i Tuska?

Mieszkaniec02.03.2016 16:50

Smutna wiadomość. Widocznie była czymś załamana i nie potrafiła sobie poradzić z problemem. Szacunek takim osobom się należy, bez względu na to, co myśli o tym kościół. Pasibrzuchy nie chcą bo nie potrafią zrozumieć takich dramatów. Wolą opowiadać frazesy i patrzeć kto ile da "co łaska ale nie mniej niż ".