Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
3 marca 2016

Co na drugim Jarmarku Wielkanocnym?

Co na drugim Jarmarku Wielkanocnym?

W dniach 18-20 marca w naszym mieście odbędzie się drugi Jastrzębski Jarmark Wielkanocny. Będą świąteczne stoiska, konkursy, warsztaty i występy muzyczne. Wszystko w klimacie świątecznym i ludowym.

Jarmark odbędzie się tradycyjnie na placu przed kinem Centrum. Stoiska będą otwarte od godziny 10:00 do 19:00, a w niedzielę do 18:00. W piątek, 18 marca imprezy towarzyszące rozpoczną się o godzinie 14:00 warsztatami dla dzieci. O godzinie 16:00 wystąpi zespół folklorystyczny Niezapominajki.

Dzień później, w sobotę oprócz różnych warsztatów i występów będzie można zobaczyć również pokaz gotowania z Michałem Bałazym. W niedzielę o godzinie 15:00 na scenie wystąpi zespół B.A.R Folklor Śląski.

Szczegółowy plan można znaleźć tutaj.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki Wielbłąd Czesio bohaterem żywej szopki

Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala Pożar choinki w święta. Lokator odwieziony do szpitala

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość03.03.2016 14:27

kolorowe jarmarki, blaszane fujarki, pierzaste koguciki, baloniki na druciku