Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
3 marca 2016

Okradł 75-latkę przy bankomacie. Pomógł mieszkaniec

Okradł 75-latkę przy bankomacie. Pomógł mieszkaniec
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów wpadł 20-latek, który okradł 75-letnią kobietą zaraz po tym jak wybrała pieniądze z bankomatu. Złodziej został zatrzymany dzięki reakcji jastrzębianina, który był świadkiem zdarzenia.

Zdarzenie miało miejsce w środę 2 marca na ulicy Słonecznej. Chwilę po tym, jak 75-latka wybrała z bankomatu 500 zł podbiegł do niej mężczyzna, który wyrwał jej gotówkę, a następnie wsiadł do autobusu. Kilkanaście minut później na policję zadzwonił świadek zdarzenia, który wskazał gdzie znajduje się złodziej.

-  Na widok policjantów 20-latek zaczął uciekać, jednak po krótkim pościgu został zatrzymany w pobliżu jednego z bloków przy ulicy Wielkopolskiej. Mimo, że stróże prawa znaleźli przy nim gotówkę, jastrzębianin początkowo nie przyznawał się do kradzieży, twierdząc, że zarobił pieniądze - informuje policja.

20-latek ostatecznie przyznał się do kradzieży, a pieniądze wróciły do 75-latki. Teraz o losie złodzieja zadecyduje sąd.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
do tego typa co pisze do goscia06.03.2016 18:41

facet przestan sie wieszac na pis górnictwo zawaliła PLATFORMA Z PSL !!! wyłacz tv wlacz myslenie !

Do Gość06.03.2016 10:35

PiS robi wszystko, żeby je zamknąć. A przed wyborami mieli świetny plan pomocy dla kopalń. Dzis już go nie mają. Kogo wybraliście? Wasi wybrańcy nas i was wykończą w krótkim czasie.

donosiciel04.03.2016 0:37

Brawa dla osoby, która zgłosiła takie zdarzenie, a tego młodego powinna spotkać kara. Nie pozwólmy, aby w naszym mieście w taki sposób młodzież dorabiała się na starszych osobach, bo później takie zdarzenia będą na porządku dziennym. Jeden drugiemu się pochwali jak to szybko zarobił 500 pln i się zacznie.

Daro03.03.2016 16:39

Chciałbym jako mieszkaniec naszego miasta podziękować tej osobie która przyczyniła się do zatrzymania tego bandyty. Jeśli to czytasz to wiedz że chciałbym by było więcej takich ludzi jak ty.

Mieszkaniec03.03.2016 15:51

Ja bym mu urwał rękę. Tak na początek. Należy odzwyczajać takich głupków przy pierwszej próbie kradzieży. Czy ktoś wie co teraz przeżywa ta starsza pani. Może bać się wyjść z domu. A ten s...syn już zapomina o swym wyczynie i żałuje, że mu się nie udało.

PRAWO HAMURABIEGO03.03.2016 14:04

Przykładna kara może skutecznie odstraszyć następnych bandziorów !

Gość03.03.2016 11:21

jak pozamykają kopalnie to będzie codzienność