Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 marca 2016

W sobotę prezentacja drużyny GKS 1962 Jastrzębie

W sobotę prezentacja drużyny GKS 1962 Jastrzębie
fot. koko/gksjastrzebie.com

Już 5 marca podczas "Turnieju piłkarskiego sympatyków GKS Jastrzębie HOLIK 2016" odbędzie się prezentacja drużyny GKS 1962 Jastrzębie. Kibice, składu drużyny, zobaczą również nowe stroje piłkarzy.

- Każdy kto pojawi się na tym wydarzeniu, będzie miał okazję poznać wszystkich zawodników, którzy w rundzie wiosennej obecnego sezonu będą reprezentowali barwy naszego klubu. Dodatkowo zostaną przedstawieni nowi sponsorzy klubu oraz zostanie zaprezentowany nowy komplet meczowy, w którym piłkarze GKS-u 1962 Jastrzębie wybiegną na boiska trzeciej ligi w rundzie wiosennej - informuje GKS 1962 Jastrzębie.

Prezentacja odbędzie się w sobotę 5 marca o godzinie 17:00 w hali Omega. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!