Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
7 marca 2016

Prawie 30 nietrzeźwych kierowców od początku roku

Prawie 30 nietrzeźwych kierowców od początku roku
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Blisko 30 nietrzeźwych kierowców zatrzymała policja na jastrzębskich drogach od początku roku. Większość w nich wpadła podczas rutynowych kontroli drogowych. Dwóch kierujących było sprawcami zdarzeń drogowych.

Cykliczne i rutynowe kontrole drogowe policji przynoszą skutek. Od początku roku policjanci z Jastrzębia zatrzymali 26 pijanych kierowców. Większość z nich, bo aż 20 mieli w organizmie ponad pół promila alkoholu. Taki wynik kwalifikuje się jako przestępstwo.

- Niestety zdarza się, że z powodu braku rozsądku i odpowiedzialności takich osób dochodzi do zdarzeń drogowych. Jak do tej pory nietrzeźwi kierowcy spowodowali dwie kolizje. W wyniku tych zdarzeń nikt na szczęście nie ucierpiał - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!