Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 8°
7 marca 2016

Prawie 30 nietrzeźwych kierowców od początku roku

Prawie 30 nietrzeźwych kierowców od początku roku
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

Blisko 30 nietrzeźwych kierowców zatrzymała policja na jastrzębskich drogach od początku roku. Większość w nich wpadła podczas rutynowych kontroli drogowych. Dwóch kierujących było sprawcami zdarzeń drogowych.

Cykliczne i rutynowe kontrole drogowe policji przynoszą skutek. Od początku roku policjanci z Jastrzębia zatrzymali 26 pijanych kierowców. Większość z nich, bo aż 20 mieli w organizmie ponad pół promila alkoholu. Taki wynik kwalifikuje się jako przestępstwo.

- Niestety zdarza się, że z powodu braku rozsądku i odpowiedzialności takich osób dochodzi do zdarzeń drogowych. Jak do tej pory nietrzeźwi kierowcy spowodowali dwie kolizje. W wyniku tych zdarzeń nikt na szczęście nie ucierpiał - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja? Złodzieje grasują na FB i kradną. Co na to Policja?

Jastrzębscy policjanci wracają do pracy Jastrzębscy policjanci wracają do pracy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!