Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
7 marca 2016

Chciał popełnić samobójstwo przy cmentarzu

Chciał popełnić samobójstwo przy cmentarzu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

25-letni jastrzębianin chciał popełnić samobójstwo. Zdarzenie miało miejsce w sobotę, 5 marca w rejonie cmentarza przy ulicy Twardowskiego. Mężczyzna, po rozmowie z policjantami, zrezygnował z próby samobójczej.

Policjanci otrzymali informację dotyczącą młodego mężczyzny, który chce popełnić samobójstwo. Po przyjeździe na wskazane miejsce zastali 25-latka siedzącego na drzewie. Po rozmowie z policjantami, zdecydował się zejść na ziemię.

- Mężczyzna posiadał zadrapania oraz zasinienia na szyi, które, jak się okazało, powstały w wyniku podjętej próby odebrania sobie życia. Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego, któremu przekazano mężczyznę. 25-latek trafił do szpitala - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Marian z 6-tki08.03.2016 19:44

To wszytko prawda. Innych należy się bać. Choć powinno być odwrotnie. No, cóż nienawiść jest podsycana nawet prze władzę, która na tej nienawiści korzysta wzmacniając swój elektorat nienawidzący wszystkich, którzy mają inne zdanie. Więcej nienawiści i zacznie się wojna domowa.

Do Rebelia07.03.2016 22:25

To nie brak przyszłości. To obojętność na innych. Większość ma gdzieś innych. byle im było dobrze. Brak codziennej kultury, lekceważenie innych bez powodu, codzienne zagrożenie ze strony innych młodych, którzy brak rozumu przekładana jest na agresję, to przyczyny załamywania się ludzi. Młodzi nauczeni, że wszystko im wolno nagle wrzucani są w brutalna codzienność. Proszą zauważyć jak starsi pracownicy zwracają się do młodych stażem. Z jakim lekceważeniem, pogardą. Nie wiadomo dlaczego. Chyba z czystej głupoty podsycanej filmami, które reklamują takie kretyńskie zachowania pseudo ludzi.

Rebelia07.03.2016 14:01

Coraz wiecej takich przypadkow bedzie w Jastrzebiu. Brak przyszlosci, brak perspektyw. Pamietam jak rozpoczely sie zmiany ustrojowe, pakiet, urlopy gornicze, zamykanie kopaln. Co chwile byl jakis skoczek z okna, albo jakis wisielec... Historia lubi sie powtarzac a szczegolnie w takich miastach pelnych "goroli" i innych przyjezdnych...