Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 marca 2016

Chciał przekupić policjantów i dać 2000 zł

Chciał przekupić policjantów i dać 2000 zł
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

41-latek z Jastrzębia może trafić za kratki za próbę przekupstwa. Kilka dni temu mężczyzna chciał wręczyć policjantom 2000 zł w zamian za puszczeni go wolno. Jastrzębianin był najprawdopodobniej pijany, ale nie chciał się poddać się badaniu.

Policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który jechał samochodem pod wpływem alkoholu. Kierowcą fiata zatrzymali na ulicy Harcerskiej. Przypuszczenia okazały się słuszne.

- Mimo, że w trakcie kontroli kierowca zataczał się na nogach i stróże prawa wyczuli od niego alkohol, mężczyzna odmówił badania na alkomacie - informuje policja. 

Policjanci podjęli decyzję, że konieczne będzie badanie krwi. 41-latek nie chciał się jednak na to zgodzić i zaproponował funkcjonariuszom łapówkę w wysokości 2000 zł. Za taką propozycję, trafił do policyjnego aresztu. W związku z próbą przekupstwa policjantów, mieszkańcowi Jastrzębia grozi 8 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość10.03.2016 13:13

znam taki przypadek gdzie gosc pijany nie miał grosza i proponował łapówke do dzis ma problemy gdzie my zyjemy?

keks08.03.2016 19:20

Tylko 2k? Cos mu nie zależało chyba.

Dekorator 08.03.2016 11:07

Dobrowolnie barborke chciał oddać?