Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
8 marca 2016

Nauczyciele ZSS nr 10 w Wielkiej Brytanii i Portugalii

Nauczyciele ZSS nr 10 w Wielkiej Brytanii i Portugalii
fot. ZSS nr 10

Nauczyciele z Zespołu Szkół Specjalnych nr 10 w Jastrzębiu-Zdroju odwiedzili szkoły w Wielkiej Brytanii i Portugalii. Były to dwa ostatnie wyjazdy kadry pedagogicznej w ramach projektu Erasmus+.

ZSS nr 10 im. ks. prof. J. Tischnera od 2014 bierze udział w programie Erasmus+ pod nazwą "Nowoczesny nauczyciel w nowoczesnej szkole – budowanie europejskich standardów edukacji uczniów niepełnosprawnych z wykorzystaniem najnowszych technologii". Jedna grupa nauczycieli odwiedziła szkołę specjalną Hall School w Norwich, druga Agrupamento de Escolas Camilo Castelo Branco w  Vila Nova de Famalicão.Bbyły to ostatnie dwa, z ośmiu, wyjazdów do szkół partnerskich.

- Nauczyciele podczas wyjazdów mieli możliwość uczestniczenia w zajęciach z uczniami, warsztatach, spotkaniach z osobami odpowiedzialnymi za edukację. Każda z wizyt dała  możliwość przybliżenia obrazu szkolnictwa w danym kraju i poznania specjalistycznych metod pracy z uczniami - informuje ZSS nr 10.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębska nauczycielka najlepsza Jastrzębska nauczycielka najlepsza

Jastrzębscy nauczyciele pojadą protestować do Warszawy Jastrzębscy nauczyciele pojadą protestować do Warszawy

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Mama15.03.2016 17:21

Jak widze komentarze typu pojechaly na wczasu to mnie krew zalewa jeden z drugim zrob sobie wycieczke do zss 10 i zobacz jak nauczyciele ciezko pracuja bo maja z kim a jadac wlasnie po za granice panstwa to wcale nie jada odpoczac tylko pokazac uczniom jak w innych krajach ucza sie dzieci

Gość09.03.2016 11:19

Biuro turystyczne Erasmus+ zaprasza. Osiem wycieczek, czyli lekko licząc miesiąc poza granicami kraju, bez świadczenia pracy na rzecz pracodawcy. Na zdjęciu mamy piętnaście wycieczkowiczek, czyli koszt wypłaconych wynagrodzeń i przejazdów, to co najmniej 50 tys. zł.

Gość09.03.2016 11:14

Wycieczki, rekolekcje, a poziom nauczania w Jastrzębiu to tragedia. Jakie efekty dało uczestnictwo w programie Erasmus, oczywiście poza darmowymi wczasami?

bąk08.03.2016 21:43

kogo to obchodzi? stare baby pojechały na wczasy

Gość08.03.2016 21:14

Kiedy będą uczyć?