Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
9 marca 2016

43-latek zabił swojego znajomego podczas libacji alkoholowej

43-latek zabił swojego znajomego podczas libacji alkoholowej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną niedzielę, w jednym z mieszkań na ulicy Pszczyńskiej doszło do tragedii. Podczas libacji alkoholowej, mężczyzna dźgnął nożem swojego 65-letniego znajomego, w wyniku czego zmarł. Jastrzębianinowi grozi dożywocie.

Zdarzenie miało miejsce 6 marca w jednym z mieszkań socjalnych na ulicy Pszczyńskiej. W trakcie libacji alkoholowej doszło do kłótni pomiędzy 43-latkiem a jego 65-letnim znajomym. Młodszy z nich sięgnął po nóż i dźgnął jastrzębianina w okolicę klatki piersiowej oraz ranił w udo. Policjanci o zdarzeniu dowiedzieli się dopiero kilka godzin później, gdy mieszkańcy bloku przez uchylone drzwi mieszkania zauważyli 43-latka oraz leżącego we krwi mężczyznę.

-  Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon 65-latka. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na alkomacie. Kiedy wytrzeźwiał, został mu przedstawiony zarzut zabójstwa, do popełnienia którego się przyznał - informuje policja.

43-latkowi grozi dożywotni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Do czyściciel10.03.2016 21:01

To jest bardzo dobra propozycja. Należy szybko kończyć z bandytami. Oni obciążają nasz budżet. Przez takich bandytów nie ma pieniędzy na wiele potrzeb spokojnych, pracowitych ludzi.

Rebelia09.03.2016 22:09

Jak JSW padnie to cale Jastrzebie bedzi nie Manhatanem a Harlemem.

czyściciel09.03.2016 20:22

Zastrzyk z fenolu i do dołu z wapnem.

Tpw09.03.2016 13:06

Wybudujcie i wyremontujcie ze dwa osiedla dla patoli

Gość09.03.2016 11:10

Manhattan rządzi.