Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
9 marca 2016

43-latek zabił swojego znajomego podczas libacji alkoholowej

43-latek zabił swojego znajomego podczas libacji alkoholowej
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną niedzielę, w jednym z mieszkań na ulicy Pszczyńskiej doszło do tragedii. Podczas libacji alkoholowej, mężczyzna dźgnął nożem swojego 65-letniego znajomego, w wyniku czego zmarł. Jastrzębianinowi grozi dożywocie.

Zdarzenie miało miejsce 6 marca w jednym z mieszkań socjalnych na ulicy Pszczyńskiej. W trakcie libacji alkoholowej doszło do kłótni pomiędzy 43-latkiem a jego 65-letnim znajomym. Młodszy z nich sięgnął po nóż i dźgnął jastrzębianina w okolicę klatki piersiowej oraz ranił w udo. Policjanci o zdarzeniu dowiedzieli się dopiero kilka godzin później, gdy mieszkańcy bloku przez uchylone drzwi mieszkania zauważyli 43-latka oraz leżącego we krwi mężczyznę.

-  Lekarz, który przyjechał na miejsce stwierdził zgon 65-latka. Jastrzębianin został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Był tak pijany, że nie był w stanie poddać się badaniu na alkomacie. Kiedy wytrzeźwiał, został mu przedstawiony zarzut zabójstwa, do popełnienia którego się przyznał - informuje policja.

43-latkowi grozi dożywotni pobyt w więzieniu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku Złodziej alkoholu wpadł na gorącym uczynku

Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami Biegał półnagi po ulicy. Został skuty kajdankami

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
Do czyściciel10.03.2016 21:01

To jest bardzo dobra propozycja. Należy szybko kończyć z bandytami. Oni obciążają nasz budżet. Przez takich bandytów nie ma pieniędzy na wiele potrzeb spokojnych, pracowitych ludzi.

Rebelia09.03.2016 22:09

Jak JSW padnie to cale Jastrzebie bedzi nie Manhatanem a Harlemem.

czyściciel09.03.2016 20:22

Zastrzyk z fenolu i do dołu z wapnem.

Tpw09.03.2016 13:06

Wybudujcie i wyremontujcie ze dwa osiedla dla patoli

Gość09.03.2016 11:10

Manhattan rządzi.