Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
11 marca 2016

Konkurs GKS-u: Wytypujesz strzelca, zgarniesz PS4

Konkurs GKS-u: Wytypujesz strzelca, zgarniesz PS4
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

GKS 1962 Jastrzębie organizuje konkurs, w którym do wygrania jest konsola Playstation. Wystarczy na specjalnym kuponie wpisać strzelca meczu z LKS-em Czaniec (26 marca) i przybliżony czas zdobycia gola.

Kupony konkursowe kosztują 2 zł i można je otrzymać w biurze GKS-u (ul. Harcerska), w Kwiaciarni Dekor (ul. Pszczyńska), w dni meczu na kasach stadionu oraz w gazetce "Lokalne rabaty". Każdy może typować strzelca gola dowolną ilość razy.

W przypadku gdy dwie lub więcej osób wytypuje tego samego strzelca oraz przybliżony czas zdobycia gola, odbędzie się dogrywka. Będą to rzuty karne w przerwie kolejnego meczu, który odbędzie się 9 kwietnia.

Szczegóły i regulamin konkursu można znaleźć tutaj

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3 Hokeiści przegrywają z GKS-em Tychy 0:3

Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3 Cracovia lepsza na Jastorze. JKH przegrywa 2:3

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!