Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
11 marca 2016

Za tydzień odbędzie się Jastrzębska Droga Krzyżowa

Za tydzień odbędzie się Jastrzębska Droga Krzyżowa

18 marca przez nasze miasto przejdzie Jastrzębska Droga Krzyżowa. Jej uczestnicy będą szli od parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Zdroju do kościoła Podwyższenia Świętego Krzyża na "szóstce".

Jastrzębska Droga Krzyżowa rozpocznie się o godzinie 19:00 od stacji nr 1, czyli parafii w Zdroju. Uczestnicy drogi krzyżowej przejdą przez 13 stacji, które znajdują się w różnych miejscach naszego miasta - przez Zdrój, 11 Listopada, al. Jana Pawła II i ul. Kusocińskiego. Ostatnim przystankiem będzie kościół Podwyższenia Świętego Krzyża.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język Kobieta tańczyła przed ołtarzem i pokazywała język

Bp. Pieronek: "Psychiatryk to mało powiedziane" Bp. Pieronek: "Psychiatryk to mało powiedziane"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość14.03.2016 8:03

Katolik, to dlaczego w niedzielę prosto z mszy biegniecie do sklepu, a później jeszcze pół godzinki przed wejściem do klatki schodowej obgadujecie sąsiadów? Z tego co widzę, to są równi i równiejsi, bo niektóre np. znane z TV twarze zawsze zasiadają w pierwszej ławce w kościele i na spotkaniach z biskupami, a mają za sobą rozwody i zdrady.

katolik13.03.2016 8:45

Każdy z nas powinien pójść. Przed Bogiem wszyscy jesteśmy równi.