Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
EkoOkna
14 marca 2016

Trzy osoby odwołane z Rady Sportu

Trzy osoby odwołane z Rady Sportu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W lipcu 2015 roku powołano Radę Sportu i wybrano 15 członków. Teraz trzech z nich zostało odwołanych. Powód? Nie uczęszczali na zabrania rady sportu. Są to: Adam Kuliński, Zdzisław Grodecki i Artur Kupisa.

W związku z odwołaniem trzech członków, urząd miasta szuka kandydatów rekomendowanych przez organizacje i instytucje zajmujące się kulturą fizyczną. Spośród kandydatur zostaną wybrane trzy osoby, które trafią do Rady Sportu.

W Radzie Sportu działają osoby powołane przez kluby, organizacje i instytucje. Rada pełni funkcje opiniodawcze i doradcze przy Prezydencie Miasta Jastrzębie-Zdrój w zakresie sportu. Przewodniczącym Rady Sportu jest Michał Szelong, wicedyrektor MOSiR.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego Urząd Miasta: Powstał Wydział Dialogu Społecznego

Dają pieniądze na sport Dają pieniądze na sport

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!