Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
14 marca 2016

Trzy osoby odwołane z Rady Sportu

Trzy osoby odwołane z Rady Sportu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W lipcu 2015 roku powołano Radę Sportu i wybrano 15 członków. Teraz trzech z nich zostało odwołanych. Powód? Nie uczęszczali na zabrania rady sportu. Są to: Adam Kuliński, Zdzisław Grodecki i Artur Kupisa.

W związku z odwołaniem trzech członków, urząd miasta szuka kandydatów rekomendowanych przez organizacje i instytucje zajmujące się kulturą fizyczną. Spośród kandydatur zostaną wybrane trzy osoby, które trafią do Rady Sportu.

W Radzie Sportu działają osoby powołane przez kluby, organizacje i instytucje. Rada pełni funkcje opiniodawcze i doradcze przy Prezydencie Miasta Jastrzębie-Zdrój w zakresie sportu. Przewodniczącym Rady Sportu jest Michał Szelong, wicedyrektor MOSiR.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Miasto podzieliło 400 tys. zł  Miasto podzieliło 400 tys. zł

Jastrzębskie zakłady wodociągowe sfinansują sport? Jastrzębskie zakłady wodociągowe sfinansują sport?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!