Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -3°-3°
EkoOkna
14 marca 2016

Kolejne potrącenie. Policja apeluje o ostrożność

Kolejne potrącenie. Policja apeluje o ostrożność
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną niedzielę doszło do kolejnego w ostatnim czasie potrącenia na przejściu dla pieszych. Tym razem 57-latka potrąciła 17-letniego jastrzębianina. Policja apeluje o ostrożność.

13 marca na ulicy 11 listopada doszło potrącenia. Kierująca kią potrąciła znajdującego się na przejściu dla pieszych 17-latka. Chłopak trafił do szpitala.

- Szybko zapadający zmrok oraz opady deszczu z pewnością nie ułatwiają jazdy żadnemu kierowcy. Ci, którzy zmuszeni są jednak prowadzić samochód w takich warunkach, powinni znacznie zwiększyć swą ostrożność - apeluje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Jest ślisko! Uwaga! Jest ślisko!

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (5)
do jola14.03.2016 19:33

oj pani jolu pani pewnie o przepisach ruchu drogowego nie ma zielonego pojecia... podpowiem: przejscie dla pieszych", jesli dalej pani nie wie o czym mowie to prosze sie przesiasc na komunikacje miejska, bedzie bezpieczniej

do wszystkich urzędników UM14.03.2016 18:51

Lampy oświetlające ulice zaczynają świecić z opóźnieniem. To też może być powodem wypadku. Nawet ja kierowca powie, że nie zauważył pieszego bo było za ciemno, to i tak nie pomoże to potrąconemu. Osoba z UM odpowiedzialna za ulice weźmie się do pracy. Proszę wyłączać światła na skrzyżowaniach. Zwłaszcza na Bziu, na skrzyżowaniu Pszczyńskiej z Orlą, na Bożka. Samochody stoją na czerwonym świetle emitują trujące gazy, zużywają tlen ale nie mogą jechać bo jest czerwone, choć z kierunków na których jest zielone nikt nie jedzie. Urzędniku(czko) rusz rozumem. Wiem, że to trudne. Zwłaszcza gdy się jest urzędnikiem UM.

SJZ6914.03.2016 18:37

@jola-dokładnie. Wystarczy stanąć sobie koło przejścia i obserwować. Obszczymury(płci obojga), ze słuchawkami na uszach(!) wręcz odwracają głowę w drugą stronę i pakują na przejście-taka chyba prowokacja. Po wejściu na pasy-pełznie nie idzie(też prowokacja). 70latkowie przy takim gnojku to demony prędkości. Co i komu chce szczyl udowodnić?.
Żeby nie było że tylko jedną stronę widzę-to co na przejściach wyprawiają kierowcy to jakiś matrix jest.
Wyprzedzanie i omijanie na przejściu innych pojazdów, wjazd na pasy pomimo że są na nich piesi,
przejeżdżanie po pasach z b.dużą prędkością chociaż jest na nich pieszy!!!.
I niema tu świętych-że SWD czy SZO czy SJZ, robią tak wszyscy. O zgrozo-pojazdy z " L" również. Nie mam pojęcia co musi się stać, aby ludzie zaczęli zachowywać się na drodze jak ludzie ,
a Kodeks Drogowy przestał być komiksem dla frajerów.

do jola14.03.2016 18:34

Jeśli to prawda to masz rację, że jest osłem. Młodzi tak mają bardzo często.
Ale czy na pewno tak było?

jola14.03.2016 13:56

wlazł na pasy nie patrząc na nikogo. Wlazł jak osioł i tak skończył.