Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
15 marca 2016

Uczniowie ZS nr 2 odwiedzili Telewizję Polską

Uczniowie ZS nr 2 odwiedzili Telewizję Polską
fot. ZS nr 2

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 odwiedzili w poniedziałek 14 marca TVP Katowice. Zwiedzali pomieszczenia realizatorskie i reżyserskie oraz mieli okazję zobaczyć jak wygląda Studio S1, z którego codziennie nadawane są Aktualności.

- Niektórzy wcielili się w rolę dziennikarzy prowadzących program i poznali specyfikę pracy z prompterem, inni sprawdzali jak wygląda praca operatora kamery i realizatora dźwięku. Mimo tego, że zwiedzanie trwało około dwóch godzin zegarowych, nikt się nie nudził - informuje ZS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Hokeiści przegrywają z Katowicami w ostatniej tercji Hokeiści przegrywają z Katowicami w ostatniej tercji

Do wygrania nagrody i zniżki na przejazd FlixBusem Do wygrania nagrody i zniżki na przejazd FlixBusem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!