Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 -2°-3°
15 marca 2016

Uczniowie ZS nr 2 odwiedzili Telewizję Polską

Uczniowie ZS nr 2 odwiedzili Telewizję Polską
fot. ZS nr 2

Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 odwiedzili w poniedziałek 14 marca TVP Katowice. Zwiedzali pomieszczenia realizatorskie i reżyserskie oraz mieli okazję zobaczyć jak wygląda Studio S1, z którego codziennie nadawane są Aktualności.

- Niektórzy wcielili się w rolę dziennikarzy prowadzących program i poznali specyfikę pracy z prompterem, inni sprawdzali jak wygląda praca operatora kamery i realizatora dźwięku. Mimo tego, że zwiedzanie trwało około dwóch godzin zegarowych, nikt się nie nudził - informuje ZS nr 2.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH GKS w finale Pucharu Polski JKH GKS w finale Pucharu Polski

Będzie modernizacja wiaduktu za 15 mln zł? Będzie modernizacja wiaduktu za 15 mln zł?

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!