Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
16 marca 2016

Kolejne potrącenie na pasach. Ranny 63-latek

  • Kolejne potrącenie na pasach. Ranny 63-latek
  • Kolejne potrącenie na pasach. Ranny 63-latek
  • Kolejne potrącenie na pasach. Ranny 63-latek
Więcej zdjęć:
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

We wtorek, 15 marca doszło do kolejnego w ostatnim czasie potrącenie na pasach. Kierowca nie zachował odpowiedniej ostrożności i wjechał w 63-latka. Mężczyźnie zatrzymano prawo jazdy.

Do potrącenie doszło około godziny 20:00 na ulicy Rybnickiej. Kierowca audi, 63-letni mieszkaniec Żor jadąc w kierunku Drogi Głównej Południowej nie ustąpił pierwszeństwa znajdującemu się na oznakowanym przejściu 63-latkowi. W wyniku potrącenia ranny przechodzeń został przewieziony do szpitala. 

- Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mieszkańcowi Żor zatrzymano prawo jazdy - informuje jastrzębska policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Jorguś17.03.2016 5:56

Jedna sprawa to takie karygodne nie ustępowanie pierwszeństwa pieszym. Inna z kolei jest fakt, że piesi idą na te pasy nijako "z marszu". Nie zatrzyma się, nie spojrzy w lewo i prawo, idzie jak w dym. Ludzie zupełnie bez wyobraźni!!!! Myślą,że samochód stanie w miejscu!!! Kolejną sprawą, tym razem po zmroku, jest oświetlenie naszych ulic. Pomimo, że niby te lampy świecą, to g.... widać. Można to sobie porównać, z oświetleniem niedawno zainstalowanym w Pawłowicach. Ponadto, często przejścia są w takim miejscu, że akurat pada na nie cień, lub znajdują się z dala od oświetlenia. Do tego dochodzą warunki pogodowe, ciemne ubrania ludzi i naprawdę może stać się tragedia......

WW/.16.03.2016 13:17

Niestety ale nie jest to przypadek na przejściu dla pieszych na wysokości garaży jadący z jednej strony zatrzyma się by przepuścić pieszego natomiast jadący przeciwnym pasem ruchu nie zatrzyma się a nawet potrafi przejechać kilka samochodów zanim którykolwiek się zatrzyma by przepuścić pieszych,miałem okazje skręcać w lewo na garaże,pomimo załączenia kierunkowskazu skrętu w lewo jakiś idiota na żorskich numerach postanowił mnie wyprzedzić nie dość ,że jest przejście dla pieszych i kierunkowskaz lewoskrętu to baranowi się bardzo śpieszy,wydaje mi się,że po szychcie idzie baran na piwo następnie siada za kółko by jechać na obiad.