Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
16 marca 2016

Wypadek na DGP. Cztery osoby w ranne

Wypadek na DGP. Cztery osoby w ranne
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

15 marca na skrzyżowaniu Drogi Głównej Południowej z ulicą Pszczyńską doszło do groźnego wypadku. Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu skutkowało zderzeniem, w wyniku którego cztery osoby trafiły do szpitala. Na szczęście, żadna z nich nie została poważnie ranna.

Wypadek miał miejsce ok. godziny 15:30. 27-letni kierowca volkswagena polo, jadąc ul. Pszczyńską w kierunku centrum, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i zderzył się z jadącym prawidłowo kierowcą golfa.

- W wyniku zdarzenia, do szpitala trafili obaj kierowcy oraz podróżujące z nimi pasażerki. Na szczęście żadna z osób nie odniosła poważniejszych obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Za rażące naruszenie obowiązujących przepisów, 27-letniemu mieszkańcowi Żor zatrzymano prawo jazdy - informuje policja.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję? Bezpieczniej w mieście? Miasto wesprze Policję?

Policyjny pościg za samochodem Policyjny pościg za samochodem

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Gość16.03.2016 13:27

Polo i Golf. Bratobójczy pojedynek gigantów. Dobrze, że nikomu nic poważnego się nie stało.

125p16.03.2016 13:11

Kolejny młody *****. Dziś, widziałem kolejnego, nieco starszego, który ulica Podhalańską między Graniczna a Zieloną wyprzedzał na podwójnej ciągłej i jechał z szybkością około 100 km/godz. Film z tej jazdy jest i będzie przekazany policja. Numery rejestracyjne zaczynające się na D są widoczne. Ten odcinek Podhalańskiej jest niebezpieczny, bo przechodzą przez nią dzieci idące do lasku aby się tam bawić.