Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
17 marca 2016

Miał 120 porcji marihuany. Kupował w Czechach i sprzedawał

Miał 120 porcji marihuany. Kupował w Czechach i sprzedawał
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

21-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci znaleźli blisko 120 porcji dilerskich marihuany. Mężczyzna kupował narkotyki w Czechach i sprzedawał je w naszym kraju.

Mężczyzna został zatrzymany w wyniku współpracy żorskich i jastrzębskich kryminalnych. W mieszkaniu dilera znaleziono 120 dilerskich porcji suszu. Okazało się, że to nie pierwsza jego styczność z narkotykami.

- W rozmowie z jastrzębskimi kryminalnymi 21-latek przyznał, że handlował marihuaną, a od początku roku przywiózł z Czech około pół kilograma tego suszu - informuje policja.

21-latek został objęty dozorem policyjnym. Mężczyźnie grozi kara 10 lat więzienia. Sprawa jest jednak w toku i policjanci nie wykluczają postawienia kolejnych zarzutów mężczyźnie, a także kolejnych zatrzymań.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (16)
mk20.03.2016 18:31

nie gadaj głupot, alkohol jest bardzo niebezpieczny, przekroczenie granicy, za którą nie ma kontroli, jest bardzo łatwe i odbywa się niepostrzeżenie, bez żadnego ostrzeżenia, a potem nie ma już powrotu.
Więc skoro alkohol jest w Polsce legalny, to i taka marycha powinna być legalna, tak jak w Czechach albo w Holandii... No bo niby dlaczego nie jest? To nie jest bardzo szkodliwe jak n.p. heroina czy alkohol.

Piotruś20.03.2016 15:01

Bo ten ze bzia pewnie poszedł na współpracę z krymuchami, dlatego chodzi i ,,sprzedaje" na policji pewnie też jak jest tak jak piszesz...

Do do do 020.03.2016 13:45

Pocieszaj się tak dalej. Sam lubisz się napić ale i zapalić. Czujesz się mądry i błyskotliwy. Ale to tylko pozory. Co innego piszesz a co innego robisz. Niedługo się spotkamy.

do do 019.03.2016 17:38

"Tylko nieliczni, z natury o umysłach debili zachowują się nagannie. To nie jest nawet 1% pijących."

Bzdura. Wg. statystyk liczba alkoholików w Polsce to 2%, a nadużywających 12%. I to jest odsetek z ogółu Polaków, a nie z samych pijących. Nie ma bardziej
szkodliwego społecznie narkotyku niż etanol.

Gość19.03.2016 12:16

niestety, ale nie masz racji, alkohol o wiele bardziej niszczy zdrowie i bardziej uzależnia niż ta nielegalna w Polsce marycha. Alkohol to zresztą też narkotyk, tym się różni w Polsce od innych, ze jest legalnie sprzedawany. Marycha jest legalnie sprzedawana w Holandii, a takze rośnie gdzie się da w Azji i jakoś nic złego się nie dzieje... A alkoholim to straszna choroba i NIEULECZALNA

Spostrzegawczy19.03.2016 9:23

Czy ktoś zauważył, że w wielu krajach za rozprowadzenie narkotyków jest bezwzględna kara śmierci. A za rozprowadzenie alkoholu takiej kary nie ma. Dlaczego?

do 019.03.2016 9:20

Codziennie w Samym Jastrzębiu tysiące ludzi pije alkohol. Niekoniecznie litrami i 100% -wy. I nic się nie dzieje. Tylko nieliczni, z natury o umysłach debili zachowują się nagannie. To nie jest nawet 1% pijących. To około promila. Codziennie około tysiąca debili w Jastrzębiu używa coś w rodzaju narkotyku. Jeśli posadzisz jednych i drugich obok siebie zobaczysz różnicę. Na niekorzyść tych narkotycznych. Albo są dziwnie pobudzeni reagując na każdy bodziec, albo perorują z wielkim zapałem pusząc się choć opowiadają bzdury i podając zupełnie niepasujące przykłady. Pijący alkohol w normalnych dawkach rozmawiają, śmieją się a potem idą spać. Szkoda, że pobudzeni narkotykiem nie idą w ich ślady. Na drugi dzień są przygaszeni i mają wrażenie że wszystko wokół jest ponure. Ci po wypiciu alkoholu mają przy sobie buteleczkę z wodą lub soczkiem, który popijają i nadal są zadowoleni. Chcesz ćpać i bronić narkotyków, to broń. Ale nie licz na ratunek gdy zmienisz zdanie. Jest projekt obywatelski aby narkomanów nie leczyć lub leczyć tylko w wyjątkowych zdarzeniach.

Pokaż wszystkie opinie (16)