Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
18 marca 2016

Od 18 marca inhalatorium tymczasowo zamknięte

Od 18 marca inhalatorium tymczasowo zamknięte
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Inhalatorium solankowe w Parku Zdrojowym będzie zamknięte od 18 do 23 marca. Przerwa spowodowana jest napełnianiem nowej solanki, czyszczeniem zbiorników oraz pracami gwarancyjnymi.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Uwaga! Inhalatorium będzie nieczynne Uwaga! Inhalatorium będzie nieczynne

Remont w Parku Zdrojowym trwa Remont w Parku Zdrojowym trwa

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (6)
Kay 21.03.2016 8:49

Bywam w inhalatorium kilka razy w miesiącu i przeważnie w tym czasie brak miejsc siedzących. Bardzo wiele osób musi stać. Powierzchnia inhalatorium jest raczej dostosowana dla 10 tysięcznego miasta, a w Jastrzębiu mieszka bardzo dużo osób mających problemy z układem oddechowym. Przyjeżdżają także inhalować się osoby spoza Jastrzębia. Częściowo problem rozwiązałaby wymiana tych niewygodnych ław i pseudo leżaków na kilka rzędów ławek lub krzeseł z oparciami. Drugi problem to założony w inhalatorium klub pań trzeciego wieku. Grupa tych pań przesiaduje tam nie godzinę jak jest zalecane, ale po kilka godzin. Podsłuchałem rozmowę tych pań: " uo któryj żeście tu przyszły? - uo dziesionty" a była godzina wtedy14:20.

Gość19.03.2016 16:15

inhalatorium jest za ogromne, trzeba je zmniejszyć, żeby było dla maksymalnie dwóch, trzech osób, a otwarte powinno być tylko raz w tygodniu przez 10 minut.

Realista19.03.2016 9:26

Zrobić wejście po 2 lub 5 zł to w końcu młody człowiek po pracy będzie mógł tam wejśc bo jak jest za darmo to tam siedza emerytki i rencistki od rana do wieczora....

Ktos19.03.2016 8:51

Jak już to 88 tys. mieszkańców

Gość19.03.2016 2:20

Inhalatorium z 20. miejscami w mieście z 96 tys. mieszkańców, dobry żarcik:D Proponuję zbudować teraz kino dla 5. osób i szkołę dla trzech uczniów.

Gość18.03.2016 21:33

A miało być dłużej otwarte ????