Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
18 marca 2016

Załoga ponownie wybrała Artura Wojtkowa

Załoga ponownie wybrała Artura Wojtkowa
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

17 marca w Jastrzębskiej Spółce Węglowej odbyły się wybory na przedstawiciela załogi w zarządzie spółki. W wyniku wyborów, w składzie zarządu pozostaje Artur Wojtków, ponieważ to on zdobył najwięcej głosów od pracowników JSW.

Artur Wojtków jest z wykształcenia prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Ukończył także studia podyplomowe w zakresie „Społecznego dialogu pracy” na Akademii Ekonomicznej w Katowicach oraz „Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy w przemyśle” na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Z Jastrzębską Spółką Węglową S.A. związany jest od 1995 roku, gdy zaczął pełnić funkcję Kierownika Działu Organizacyjno-Prawnego, a następnie w latach 1999-2009 dyrektora ds. pracy w kopalni „Borynia”. Od 2009 r. pełni funkcję zastępcy prezesa zarządu ds. pracy i polityki społecznej JSW S.A.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej? Będzie wzrost płac w Jastrzębskiej Spółce Węglowej?

JSW rozważa (znowu) emisję akcji JSW rozważa (znowu) emisję akcji

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (7)
Tpw20.03.2016 22:52

I dla tego wlasnie w spółce jest gnój! Ludzie costed człowiek dla was zrobił? Spółkę zniszczył rozrost biurokracji! A on siedząc tam na miejscu nie zauważył, że coraz to ciekawiej nazwane stanowiska powstają? Ludzie ci podnieśli koszt wydobycia tony węgla swoimi kosztami osobowymi, a z powodu braku kompetencji nie wnieśli przeciez nic w lepszy byt spolki, bo jest jak jest, każdy widzi. W najlepszych czasu swojej świetności cały biurowiec mieścił sie na Armii Krajowej, tona węgla kosztowała 130$, a załoga miała wypłacane wypracowane zyski, gdy ceny węgla poszybowały w górę oni zaczęło kupować, remontować inwestować w infrastrukturę biurowo-turystyczna. Przeciez to spolka wydobywająca wegiel, a nie call Center! Brak górników, sprzętu i narzędzi do pracy, ale kazdy kto ma plecy ustawiony. Zbędni nadgornicu, nadsztygarzy, kalifaktorów, inspektorzy i wielu, wielu innych. Plan naprawczy prosty i wprowadzany, czyli oszczędności, wiec zacznijcie oszczędzać tam, gdzie najwiecej ucieka, na zbędnych wydatkach, to nie wasz prywatny folwark!

jm20.03.2016 1:34

krupiński i pniówek natychmiast proszę opuścić cztery litery reprezentatywnych ZZ! Nic nie zdziałał wcześniej teraz też nic nie zdziała smutna prawda nowa krew jest potrzebna ktoś komu zależy na tej firmie!

menel18.03.2016 15:08

no i dobrze że tak się stało nowy by się chciał nachapać a stary już chyba nażarty

namiestnik18.03.2016 15:06

znowu załoga pokazała "reprezentatywnym" ZZ że mają ich poparcie

Gość18.03.2016 12:44

Przedstawiciel związków a nie załogi.

morph18.03.2016 11:41

Ciekawe kto na niego głosował... gdyby nie zdjęcie na ulotce, to większość ludzi nawet nie wiedziałaby jak wygląda...

gustawo18.03.2016 9:39

Mimo,że nie głosowałem na pana Wojtkowa,to gratuluje.