Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 1°-1°
21 marca 2016

Kadeci Jastrzębskiego Węgla w półfinale mistrzostw Polski

Kadeci Jastrzębskiego Węgla w półfinale mistrzostw Polski
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

W niedzielę zakończył się rozgrywany we Wrocławiu jeden z ośmiu turniejów ćwierćfinałowych mistrzostw Polski kadetów. Wystąpiło w nich sześć drużyn podzielonych na dwie podgrupy po trzy zespoły. Jastrzębski Węgiel trafił do podgrupy z Gwardią Wrocław i MMKS Kędzierzyn-Koźle.

Kadeci Jastrzębskiego Węgla przystąpili do zmagań w piątek. W obu rozegranych w tym dniu swoich meczach podopieczni trenera Jarosława Kubiaka zwyciężyli. Najpierw pokonali 3:1 kędzierzynian, a później nie dali szans wrocławianom, wygrywając 3:0. Dzięki temu nasi akademicy awansowali do czołowej czwórki zawodów.

W sobotę Jastrzębski Węgiel wygrał z Piastem Krotoszyn 3:0, a w niedzielę pokonał drużynę GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin 3:1. Tym samym nasza drużyna bez straty punktu wygrała cały turniej i pewnie awansowała do półfinału mistrzostw Polski. Wraz z jastrzębianami promocję na dalszy szczebel gier uzyskała ekipa GKAS Krosno Odrzańskie-Gubin.

Półfinały mistrzostw Polski zostaną rozegrane w drugi weekend kwietnia. Niewykluczone, że Jastrzębski Węgiel będzie gospodarzem jednego z czterech turniejów półfinałowych.

Skład kadetów Jastrzębskiego Węgla: Hołdys, Czetowicz, Oziabło, Bartecki, Kraj, Gdowski, Kukulski, Czyrniański, Bak, Nabiałczyk, Błażej, Makuch.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku Pomarańczowi wygrywają w Gdańsku

Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć Kibice pomagają choremu koledze. Możecie dołączyć

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!