Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
EkoOkna
21 marca 2016

Matusiak: Nie widzę żadnego zagrożenia dla demokracji

Matusiak: Nie widzę żadnego zagrożenia dla demokracjiGrzegorz Matusiak i Izabela Kloc podczas obchodów Porozumień Jastrzębskich
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Poseł z Jastrzębia, Grzegorz Matusiak (PiS) w wypowiedzi dla portalu fronda.pl mówi o demokracji, strzelaniu do górników i załatwianiu własnych spraw na własnym podwórku.

Szef Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna niedawno odwiedził Brukselę by nagłośnić m.in. kontrowersyjną sprawę Trybunały Konstytucyjnego. Według Grzegorza Matusiaka, takie zagraniczne wizyty w niczym nie pomagają, a tylko nie potrzebnie eskalują sytuację w Polsce.

- Nie widzę żadnego zagrożenia dla demokracji i dla naszego ustroju, czy też łamania Konstytucji. Uważam, że takie działania jak te pana Schetyny są bezsensowne i stanowią tylko eskalację wrogości w stosunku do władz legalnie wybranych w państwie polskim - mówił Grzegorz Matusiak.

Poseł PiS odniósł się również do strajku pod siedzibą JSW.

- Chciałbym tu wrócić na nasze rodzime podwórko i zapytać pana Grzegorza Schetynę, gdzie on był ze swoimi rezolucjami, kiedy strzelano do górników podczas manifestacji pokojowych pod Jastrzębską Spółką Węglową. Gdzie on wtedy był? - dodaje Matusiak.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jar wygląda jak śmietnik Jar wygląda jak śmietnik

Posłowie PiS będą mieli gości Posłowie PiS będą mieli gości

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (20)
Hera28.03.2016 20:48

Panie Matusiak ! Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia ! Jak się jest przy korycie , to trudno dostrzec ciągoty kurdupla do przywłaszczania sobie państwa ! I pan w tym chorym układzie siedzisz po same dziurki w nosie !

KabaretyJakberety24.03.2016 9:30

Jastrzębie przeprasza za posła Matusiaka. Takie tablice powinny być na wszystkich drogach wjazdowych do naszego miasta :)

Rols24.03.2016 0:35

To co Jastrzębianie, w następnych wyborach wybierzecie PO albo .N? Tak im dokopiecie? A w kolejnych znów PiS? I tak w kółko!? Nie widzicie żadnych alternatyw? Oczywiście są też tacy co widzą inaczej niż czarno-biało.

sprawiedliwy23.03.2016 21:06

PIS zachowuje się jakby miał rządzić wiecznie.
Za 3,5 roku będzie zmiana (jeśli nie szybciej) i ci co łamali prawo trafią przed oblicze temidy.
Dziwię się, że tego nie wiedzą.

Karola23.03.2016 11:29

Oto co zrobili głupole mieszkający w tym mieście. Wybrali najgorszego z najgorszych. teraz wstyd się przyznać do swego miasta. Nie tylko do Jastrzębia. Żory też się ośmieszyły. Oto co robią cwaniaki z pod znaku PiS. Rydzyk, Kaczyński, Macierewicz to ich bożki.

rodzic23.03.2016 6:56

Matusiaki też mogą być zagrożeniem dla demokracji. To co robi brak radny to z pewnością nie ma nic wspólnego z demokracją. Znane jest powiedzenie" Kto nie z andrzejem, tego wylejem". Brat poseł lubi się promować w mediach. Tyle w temacie.

Renia22.03.2016 18:12

A my widzimy zagrożenie dopóki PiS jest przy władzy. Tak wmówiliście nierozgarniętym, że wszystko co złe to PO, że oni o niczym innym nie potrafią myśleć. Diabelstwo sekty im nie przeszkadza a PO, do którego mało kto się przychyla ma być głównym wrogiem. Oj, pustogłowy, pustogłowy !

Pokaż wszystkie opinie (20)