Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
22 marca 2016

Jak idą pracę przy budowie boiska na Bogoczowcu?

Jak idą pracę przy budowie boiska na Bogoczowcu?
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Trwa budowa boiska na osiedlu Bogoczowiec. Powstanie tam boisko do gry w piłkę nożną oraz siłownia na świeżym powietrzu. Prace mają się zakończyć pod koniec kwietnia i pochłonąć blisko 900 tys. zł.

Na miejscu starego boiska, która pokryte było żwirem powstanie obiekt z prawdziwego zdarzenia. Nowe boisko będzie miało wymiary 44x22 metry z nawierzchnią ze sztucznej trawy do gry w piłkę nożną. Obok powstanie siłownia oraz infrastruktura towarzysząca. Wyremontowany zostanie również pobliski parking oraz pojawi się nowe oświetlenie uliczne.

Na razie budowa dopiero się rozpoczyna. Pozostało jeszcze ułożenie nawierzchni, ogrodzenie terenu oraz montaż kontenera socjalnego.

- Koszt zadania wynosi około 900 tys. zł, z czego część dofinansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki (ponad 200 tys. zł). Prace mają się zakończyć pod koniec kwietnia 2016 roku - informuje Urząd Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów Mieszkania w Zdroju nabierają kształtów

Trwa przebudowa za 1,2 mln zł Trwa przebudowa za 1,2 mln zł

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
Do urzytkowników i Mieszkańców Bogoczowca22.03.2016 15:36

Zapiszcie konkretne dane firmy budującej to przedsięwzięcie żeby mieliście do kogo się zwrócić jak się rozpadnie.
Bo z marnotrawieniem naszych pieniędzy i brakiem gwarancji to ostatnio plaga w Jastrzębiu.

Mela22.03.2016 9:15

Super!