Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
23 marca 2016

Woda nie podrożeje. Kolejny rok bez podwyżki

Woda nie podrożeje. Kolejny rok bez podwyżki
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. nie podwyższy opłat za wodę i odprowadzenie ścieków. Rada Miasta Jastrzębia-Zdroju zaakceptowała projekt JZWiK, który mówił o pozostaniu przy aktualnej taryfie cenowej.

Przez kolejny rok stawki za zaopatrzenie w wodę będą wynosiły 3,99 netto zł za 1m3 oraz 5,99 zł netto za 1m3 odprowadzonych ścieków. Takie ceny utrzymują się już od maja 2013 roku.

- Utrzymanie taryfy na dotychczasowym poziomie nie spowoduje pogorszenia jakości usług. Do mieszkańców Jastrzębia-Zdroju wciąż popłynie krystalicznie czysta woda z serca czeskich Beskidów, a wytworzone ścieki będą neutralizowane w oczyszczalniach, spełniających najwyższe, restrykcyjne normy europejskie - informuje JZWiK.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ? Jastrzębie dostanie ponad 2 mln dofinansowania ?

Woda w basenie będzie cieplejsza Woda w basenie będzie cieplejsza

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Bernadeta24.03.2016 7:59

Mamy bardzo dobrą wodę i tak trzymać! Nie trzeba kupować w sklepie ani jej oczyszczać. Nasze wodociągi to porządny zakład.