Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
24 marca 2016

Opiekowała się córką mając 3 promile alkoholu

Opiekowała się córką mając 3 promile alkoholu
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Policjanci zatrzymali matkę 8-letniej dziewczynki. Kobieta opiekowała się córką pod wpływem alkoholu - miała w organizmie blisko 3 promile. Opiekę nad dzieckiem objął ojciec. Kobiecie może grozić kara nawet 5 lat więzienia.

Informację o pijanej 31-latce przekazał policjantom ojciec. Okazało się, że córka zadzwoniła do niego mówiąc, że jej mama jest pijana.

- Zapłakaną i wystraszoną 8-latkę policjanci spotkali na klatce schodowej bloku, w którym mieszka. Matka dziewczynki przyznała mundurowym, że wraz z koleżanką świętowała urodziny, a córkę wypuściła z mieszkania, wiedząc, że przed klatką czeka na nią ojciec - informuje policja.

Po przebadaniu wykryto u kobiety prawie 3 promile alkoholu. Jeżeli okaże się, że kobieta naraziła zdrowie lub życie córki, grozić jej będzie kara nawet 5 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Gość25.03.2016 8:13

500 plus przynosi efekty.