Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
25 marca 2016

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę

Policjanci zatrzymali nietrzeźwego motorowerzystę
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W ręce policjantów z drogówki wpadł 29-letni kierowca motoroweru. Mężczyzna został zatrzymany na ulicy Połomskiej. Okazało się, że miał blisko pół promila alkoholu. Teraz grozi mu areszt lub wysoka grzywna oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Zdarzenie miało miejsce w czwartek rano, kilka minut po godzinie 7:00. Policjanci zauważyli motorowerzystę poruszającego się ulicą Połomską, którego styl jazdy wzbudził podejrzenia. Po zatrzymaniu 29-latka i kontroli okazało się, że ma w organizmie blisko pół promila alkoholu.

- Jednoślad, którym się poruszał przekazano osobie wskazanej przez mężczyznę. O dalszym losie 29-latka zdecyduje sąd - inforumje policja. 

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pijana nastolatka leżała na ławce Pijana nastolatka leżała na ławce

Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków Uciekał przed wywiadowcami z powodu narkotyków

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!