Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
EkoOkna
29 marca 2016

Eksplozje w lesie przy Podhalańskiej. Dwie osoby ranne

Eksplozje w lesie przy Podhalańskiej. Dwie osoby ranne
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

28 marca w nocy osoby mieszkające przy ul. Podhalańskiej mogły słyszeć eksplozje, które dochodziły z terenu lasu. Okazało się, że odgłos wybuchów to dźwięk wybuchających butelek po dezodorantach. Dwie osoby zostały nieznacznie ranne.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 0:30. Strażacy otrzymali kilka telefonów od osób mieszkających przy ulicy Podhalańskiej. W pobliskim lesie słyszalne były wybuchy. Mieszkańcy myśleli, że były to wybuchające butle z gazem.

Po przyjeździe straży pożarnej na miejsce okazało się, że winne wybuchom były pojemniki po dezodorantach, które się zapaliły. Ogień strawił również prowizoryczne szałasy w których przebywają bezdomni. Dwie osoby zostały lekko poparzone, ale nie było konieczności ich hospitalizacji w szpitalu.

Co było przyczyną pojawienia się ognia? Strażacy mówią, że najprawdopodobniej było to zaprószenie ognia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej Zagrożenie wybuchem gazu w hali produkcyjnej

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Gość30.03.2016 8:13

Przez wiele miesięcy nikt nie interesował się mieszkającymi tam ludźmi, zbierano za to kasę na Ukrainę i planuje się wydanie setek milionów złotych na organizację ŚDM.

Polski29.03.2016 22:58

Obóz treningowy terrorystów

Gość29.03.2016 21:38

jak byłem mały to robiliśmy takie "eksplozje", puste dezodoranty, ognisko i była zabawa, ale żadna straż do tego nie przyjeżdżała.