Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 kwietnia 2016

Jastrzębianie złożyli ponad 850 wniosków na 500+

Jastrzębianie złożyli ponad 850 wniosków na 500+

1 kwietnia ruszył program "Rodzina 500+". W Jastrzębiu złożono 856 wniosków, w tym aż 519 wpłynęło elektronicznie. To spora liczba jak na tylko jeden dzień przyjmowania wniosków.

"Rodzina 500+" to dodatek pieniężny, który otrzymywać będą rodzice lub opiekunowie drugiego i kolejnego dziecka, które nie ukończyło jeszcze 18. roku życia. Pieniądze przysługują niezależnie od dochodu. W niektórych przypadkach, świadczenie przyznawane jest również na pierwsze dziecko.

W Jastrzębiu wnioski można było składać w trzech miejscach: w Urzędzie Miasta, w hali widowiskowo sportowej oraz w Wydziale Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych na ul. Zielonej. Wnioski można było również składać przez internet.

Tylko w piątek, 1 kwietnia, jastrzębianie złożyli 856 wniosków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Na świadczenie "500+" wydano prawie 35 mln zł Na świadczenie "500+" wydano prawie 35 mln zł

W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
wiluś05.04.2016 22:37

WSZECHWIEDZĄCY...jesteś gó..no wiedzący...nie pasuje nie bierz ...poczekaj może kiedyś POpaprańcy dadzą ci więcej!!! ale raczej na to nie licz bo oni już dość naród ograbili min. podatek VAT i wiek emerytalny , zniesienie abonamentu RTV ...długo by wyliczać!!!

Obiektyw05.04.2016 22:14

Kolega wszechwiedzacy naogladal sie tvn'ow i powtarza nieprawdy.
Przyponij sobie, to nie boli, jak po debacie przedwyborczej platorma zaatakowala p. Premier, ze jeszcze pis wyborow nie wygralo a juz znienia zdanie. Juz wtedy p. Premier mowilo o "kazdym drugim i nastepnym dziecku". Nie wierz tvn, sprawdz sam np w necie i sie nie osmieszaj.
Brawo program 500+

Młody05.04.2016 22:12

To niewiele jak na miasto 80 tysięczne. Zakładając, że Każda rodzina ma dwoje dzieci to jest to tylko 1900 rodzin.

Gość05.04.2016 12:53

To dlatego dzieci z rodzin wielodzietnych, pobierających zasiłki wysiadują w G... Ch..., a później chodzą nawalone jak Niemcy pod Stalingradem .

WSZECHWIEDZĄCY 04.04.2016 22:35

PiS obiecywał przed wyborami 500 zł na każde dziecko. A teraz jest jakieś ale...... bo to to, bo to tamto bo sramto. A za rok powiedzą obiecaliśmy to wam daliśmy i czego jeszcze chcecie????? Ale sorrrynie damy wam już więcej bo naszego kraju na to nie stać po prostu. A wy w zamian załóżcie produkcję dzieci aby przynajmniej w jednej rodzinie było trzech dzieciaków żeby w przyszłości wasze dzieci pracowały na wasze emerytury szanowni rodzice bo nie będzie kasy na emerytów. Juz to widzę jak pani premier jeździ po porodowkach i liczy ile dziec się w tym roku urodzi, żeby jak najszybciej odebrać 500+.

Gość04.04.2016 12:25

Max ja piję i wychowuję dzieci za swoją kasę, a nie z żebraniny i zasiłków.

Gość04.04.2016 12:24

Tylda~~Matylda nie ciesz się, bo wiele firm przenoszonych jest na Słowację, banki już wypracowały metody ominięcia podatku, podobnie supermarkety, więc kasy wkrótce zabraknie.

Pokaż wszystkie opinie (10)