Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 2°
4 kwietnia 2016

Jastrzębianie złożyli ponad 850 wniosków na 500+

Jastrzębianie złożyli ponad 850 wniosków na 500+

1 kwietnia ruszył program "Rodzina 500+". W Jastrzębiu złożono 856 wniosków, w tym aż 519 wpłynęło elektronicznie. To spora liczba jak na tylko jeden dzień przyjmowania wniosków.

"Rodzina 500+" to dodatek pieniężny, który otrzymywać będą rodzice lub opiekunowie drugiego i kolejnego dziecka, które nie ukończyło jeszcze 18. roku życia. Pieniądze przysługują niezależnie od dochodu. W niektórych przypadkach, świadczenie przyznawane jest również na pierwsze dziecko.

W Jastrzębiu wnioski można było składać w trzech miejscach: w Urzędzie Miasta, w hali widowiskowo sportowej oraz w Wydziale Spraw Rodzinnych i Alimentacyjnych na ul. Zielonej. Wnioski można było również składać przez internet.

Tylko w piątek, 1 kwietnia, jastrzębianie złożyli 856 wniosków.

Polub i udostępnij
Czytaj też

W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek W tym miejscu już nie złożycie wniosku o zasiłek

Rusza nabór na zasiłki socjalne. Nie przegapcie terminu Rusza nabór na zasiłki socjalne. Nie przegapcie terminu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (10)
wiluś05.04.2016 22:37

WSZECHWIEDZĄCY...jesteś gó..no wiedzący...nie pasuje nie bierz ...poczekaj może kiedyś POpaprańcy dadzą ci więcej!!! ale raczej na to nie licz bo oni już dość naród ograbili min. podatek VAT i wiek emerytalny , zniesienie abonamentu RTV ...długo by wyliczać!!!

Obiektyw05.04.2016 22:14

Kolega wszechwiedzacy naogladal sie tvn'ow i powtarza nieprawdy.
Przyponij sobie, to nie boli, jak po debacie przedwyborczej platorma zaatakowala p. Premier, ze jeszcze pis wyborow nie wygralo a juz znienia zdanie. Juz wtedy p. Premier mowilo o "kazdym drugim i nastepnym dziecku". Nie wierz tvn, sprawdz sam np w necie i sie nie osmieszaj.
Brawo program 500+

Młody05.04.2016 22:12

To niewiele jak na miasto 80 tysięczne. Zakładając, że Każda rodzina ma dwoje dzieci to jest to tylko 1900 rodzin.

Gość05.04.2016 12:53

To dlatego dzieci z rodzin wielodzietnych, pobierających zasiłki wysiadują w G... Ch..., a później chodzą nawalone jak Niemcy pod Stalingradem .

WSZECHWIEDZĄCY 04.04.2016 22:35

PiS obiecywał przed wyborami 500 zł na każde dziecko. A teraz jest jakieś ale...... bo to to, bo to tamto bo sramto. A za rok powiedzą obiecaliśmy to wam daliśmy i czego jeszcze chcecie????? Ale sorrrynie damy wam już więcej bo naszego kraju na to nie stać po prostu. A wy w zamian załóżcie produkcję dzieci aby przynajmniej w jednej rodzinie było trzech dzieciaków żeby w przyszłości wasze dzieci pracowały na wasze emerytury szanowni rodzice bo nie będzie kasy na emerytów. Juz to widzę jak pani premier jeździ po porodowkach i liczy ile dziec się w tym roku urodzi, żeby jak najszybciej odebrać 500+.

Gość04.04.2016 12:25

Max ja piję i wychowuję dzieci za swoją kasę, a nie z żebraniny i zasiłków.

Gość04.04.2016 12:24

Tylda~~Matylda nie ciesz się, bo wiele firm przenoszonych jest na Słowację, banki już wypracowały metody ominięcia podatku, podobnie supermarkety, więc kasy wkrótce zabraknie.

Pokaż wszystkie opinie (10)