Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 6°
4 kwietnia 2016

Pijany 27-latek narozrabiał na weselu

Pijany 27-latek narozrabiał na weselu
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W minioną sobotę policjanci musieli interweniować na… weselu. Powodem był pijany 27-latek, który zachowywał się agresywnie i nie chciał opuścić sali weselnej. Mężczyzna dopuścił się również naruszenia nietykalności cielesnej policjantów.

Zdarzenie miało miejsce 2 kwietnia na ulicy Wielkopolskiej. Mężczyzna z powodu ilości wypitego alkoholu zachowywał się agresywnie. Został obezwładniony i wyprowadzony z lokalu przez innych uczestników przyjęcia.

- Nietrzeźwy 27-latek nie zamierzał się jednak ani uspokoić, ani podporządkować poleceniom wydawanym przez mundurowych. Co więcej, stał się agresywny również i wobec nich. Oprócz kierowania wulgarnych słów pod ich adresem, mężczyzna szarpał i kilka razy uderzył policjantów - informuje policja.

Mężczyzna został zatrzymany i zaprowadzony do policyjnej celi. Gdy wytrzeźwieje zostaną mu przedstawione zarzuty. Za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów, grozi mu kara nawet 3 lat więzienia.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia Nie chciał zapłacić - trafił do więzienia

"Ukradła mi jedzenie z lodówki" "Ukradła mi jedzenie z lodówki"

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
menel04.04.2016 17:01

to był pan młody ?

koks04.04.2016 13:45

Typowy ochlapus

Gość04.04.2016 13:36

Ak nie umie pić to niech napije się mleka