Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 3°-3°
EkoOkna
5 kwietnia 2016

Młodzi kreatorzy zaprezentowali się w kinie centrum

Młodzi kreatorzy zaprezentowali się w kinie centrum
fot. UM Jastrzębie

W poniedziałek, 4 kwietnia w kinie Centrum odbył się finał konkursu fryzjerskiego "Liga Młodych Kreatorów". Zwyciężczynią tegorocznego finału została Justyna Janik.

Uczniowie klas fryzjerskich z regionu walczyli w VI Finale Ligi Młodych Kreatorów. Z ponad setki uczestników wyłoniono 15 najlepszych, którzy w kinie centrum prezentowali swoje kreacje.

Jury najlepiej oceniło modelkę z fryzurą i strojem zaproponowaną przez Justynę Janik i to ona zwyciężyła w konkursie. Drugie miejsca zajęła Milena Kałuża, a na trzecim znalazła się Justyna Zielonka.

Rolę gospodarza konkursu pełnił Zespół Szkół Zawodowych z Jastrzębia-Zdroju.

Polub i udostępnij
Czytaj też

WUG zbada zagrożenie metanowe. Sprawdzi profilaktykę WUG zbada zagrożenie metanowe. Sprawdzi profilaktykę

Fryzjerzy będą strzyc za darmo Fryzjerzy będą strzyc za darmo

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (1)
Rebelia06.04.2016 8:02

Czym sie rozni kreator od fryzjera? Dlaczego sa takie czasy ze nie nazywa sie rzeczy po imieniu tylko wymysla jakies inne okreslenia?