Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 5°
5 kwietnia 2016

Będzie kolejne spotkanie "bez politykowania"

Będzie kolejne spotkanie "bez politykowania"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejne spotkanie z cyklu "O mieście bez politykowania" odbędzie się w przyszły poniedziałek. Tematem spotkania będą rozwiązania dla osób niepełnosprawnych, które chce zaproponować nasze miasto.

- Należy zadbać o umożliwianie korzystania z osobom niepełnosprawnym z placówek ogólnodostępnych, specjalistycznych na każdym poziomie edukacji i rehabilitacji, rozwoju w wyspecjalizowanych przedszkolach, szkołach i innych placówkach, ale też umożliwienie im aktywnego udziału w życiu kulturalnym i sportowym oraz minimalizowanie barier mentalnych w społeczeństwie - mówi prezydent miasta, Anna Hetman.

Spotkanie odbędzie się w 11 kwietnia, o godzinie 17:00 w sali 129A Urzędu Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych Magistrat dostosowany dla niepełnosprawnych

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
AleDom 05.04.2016 13:40

do viola

Ale okej przypominam ze w dniu 11 Kwietnia 2016 roku w Poniedziałek w Urzędzie Miasta w Sali 129 A - to jest na 1 piętro

I jeszcze jedno osoby co mają trudności wchodzeniu lub schodzeniu po schodach mogą korzystać z 1 z wind które są w tym Urzędzie Miasta

viola05.04.2016 11:47

o której godzinie i w jakiej sali