Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 12°
5 kwietnia 2016

Będzie kolejne spotkanie "bez politykowania"

Będzie kolejne spotkanie "bez politykowania"
fot. Damian Hetman / jastrzebieonline.pl

Kolejne spotkanie z cyklu "O mieście bez politykowania" odbędzie się w przyszły poniedziałek. Tematem spotkania będą rozwiązania dla osób niepełnosprawnych, które chce zaproponować nasze miasto.

- Należy zadbać o umożliwianie korzystania z osobom niepełnosprawnym z placówek ogólnodostępnych, specjalistycznych na każdym poziomie edukacji i rehabilitacji, rozwoju w wyspecjalizowanych przedszkolach, szkołach i innych placówkach, ale też umożliwienie im aktywnego udziału w życiu kulturalnym i sportowym oraz minimalizowanie barier mentalnych w społeczeństwie - mówi prezydent miasta, Anna Hetman.

Spotkanie odbędzie się w 11 kwietnia, o godzinie 17:00 w sali 129A Urzędu Miasta.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany Dom Nauki i Rehabilitacji będzie przebudowany

Bariery architektoniczne będą usuwane ponad 10 lat Bariery architektoniczne będą usuwane ponad 10 lat

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
AleDom 05.04.2016 13:40

do viola

Ale okej przypominam ze w dniu 11 Kwietnia 2016 roku w Poniedziałek w Urzędzie Miasta w Sali 129 A - to jest na 1 piętro

I jeszcze jedno osoby co mają trudności wchodzeniu lub schodzeniu po schodach mogą korzystać z 1 z wind które są w tym Urzędzie Miasta

viola05.04.2016 11:47

o której godzinie i w jakiej sali