Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
6 kwietnia 2016

Explozja pojedzie na Mistrzostwa Świata w Hokeju

Explozja pojedzie na Mistrzostwa Świata w Hokeju
fot. JKH

Szkoła Tańca "Explozja" z Jastrzębia-Zdroju pojedzie na Mistrzostwa Świata Dywizji IA w hokeju, które odbędą się w Katowicach. A dokładniej, pojawią się tam cheerleaderki JKH GKS Jastrzębie.

- Jastrzębscy kibice zdążyli już poznać tancerki Eksplozji Tańca, które od kilku sezonów występują na tafli Jastoru podczas przerw między tercjami ligowych spotkań - informuje klub.

Mistrzostwa Świata odbędą się w dniach 23-29 kwietnia. Polska rywalizować będzie z Słowienią, Austrią, Koreą Południową, Włochami i Japonią.

Polub i udostępnij
Czytaj też

JKH wygrywa z  MH Gdańsk JKH wygrywa z MH Gdańsk

JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0 JKH pokonuje Zagłębie Sosnowiec: 3:0

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.

Brak opinii w tym artykule. Bądź pierwszy!