Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 7°
EkoOkna
7 kwietnia 2016

Wypadek na skrzyżowaniu. Kierowca stracił świadomość

Wypadek na skrzyżowaniu. Kierowca stracił świadomość
fot. KMP Jastrzębie-Zdrój

W środę wieczorem na skrzyżowaniu ulic Wyzwolenia i Kasztanowej, kierowca osobówki wjechał do rowu. W samochodzie była jeszcze czwórka pasażerów. Przyznał, że w trakcie jazdy stracił świadomość.

Zdarzenie miało miejsce 6 kwietnia przed godziną 22:00. 39-latek kierujący chryslerem jadąc ulicą Kasztanową wjechał do przydrożnego rowu. Do szpitala trafił kierowca i czwórka pasażerów.

- Na szczęście okazało się, że większość z osób nie odniosła poważniejszych obrażeń i w szpitalu pozostał jedynie 53-latek, który doznał urazu głowy - informuje policja.

Podczas rozmowy z policjantami, kierowca przyznał, że w trakcie jazdy stracił świadomość i nie wie dlaczego wjechał do rowu.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami Rzuciła go w Walentynki. Krzyk i trzaskanie drzwiami

Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu  Pożar na "Manhattanie". Kobieta w szpitalu

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (3)
Do SJZ6911.04.2016 6:33

Proszę, żebyś nie płakał : Rozporządzenie ministra zdrowia w sprawie badań lekarskich kierowców i osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami z 7 stycznia 2004 r. (DzU nr 2, poz. 15 ze zm.), a dokładnie załącznik nr 4b do tego aktu.

SJZ6908.04.2016 13:02

@lekarz-powołując się na przepis-wskaż źródło.
Jeżeli nie potrafisz go wskazać-zamknij się.

lekarz08.04.2016 7:45

Według przepisów każdy kto posiada prawo jazdy i stracił przytomność powinien mieć odebrane prawo jazdy na 1 rok