Drogi Użytkowniku,

Dziękujemy za zainteresowanie portalem JastrzebieOnline.pl.

W związku z nowymi regulacjami o ochronie danych osobowych zaktualizowaliśmy chcemy poinformować Cię o przetwarzaniu Twoich danych przez serwis JastrzebieOnline.pl. Dbamy o to aby Twoje dane były bezpieczne. Jednocześnie informujemy o stosowaniu plików cookies.

Zaktualizowaliśmy w tym celu regulamin portalu oraz politykę prywatności i plików cookies – prosimy o zapoznanie się z nimi.

Klikając przycisk „przejdź do portalu” akceptujesz nowe postanowienia wymienionych dokumentów.

Zamknij komunikat
Pogoda na dziś zobacz prognozy
 24°21°
8 kwietnia 2016

Nieruchomości JSW po raz kolejny na sprzedaż

Nieruchomości JSW po raz kolejny na sprzedaż
fot. JSW

Jastrzębska Spółka Węglowa szuka dodatkowych źródeł pieniędzy wyprzedając niektóre z posiadanych nieruchomości. Na sprzedaż jest m.in. hotel Różany Gaj oraz inne ośrodki wczasowe.

Hotel Różany Gaj został wybudowany w 1929 r. i był symbolem luksusu. W 2011-2012 hotel przeszedł gruntowną modernizację. Oferuje 80 miejsc hotelowych, w tym sale konferencyjne, restaurację i strefę rekreacyjną. W roku 2012 hotel otrzymał nagrodę w konkursie "Modernizacja roku 2012". Znajduje się w centrum Gdyni, 50 m od Zatoki Gdańskiej.

JSW już wcześniej wystawiła "Różany Gaj" za kwotę 28,5 mln zł. Chętnych jednak nie było. Teraz cena wywoławcza to 24,8 mln zł.

Innymi nieruchomościami na sprzedaż są ośrodki Jastrzębskiej Spółki Ubezpieczeniowej. Ośrodek "Diament" w Pobierowie (gmina Rewal) jest sprzedawany za 7,4 mln zł. Cena wywoławcza Ośrodka "Neptun" w Sianożętach to 5,4 mln zł. Do sprzedania jest również "Jastrzębia Turnia" w Zakopanem, za 10,9 mln zł.

Polub i udostępnij
Czytaj też

Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących  Górnicy stracą zaufanie do PiS? Kaczyński nie wyszedł do protestujących

Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW Daniel Ozon nie odpuszcza. Walczy o fotel prezesa JSW

Dodaj opinię
Dodając opinię akceptujesz regulamin. Nie obrażaj, nie używaj wulgaryzmów, pisz na temat i nie pisz całych zdań wielkimi literami.
Opinie (2)
a11.04.2016 9:16

Kopalnie są po to by fedrować węgiel, bo po to zostały zbudowane i nie mogą zajmować się turystyką od tego są inni, szewc ma robić buty, a nie piec ciastka, bo od tego jest piekarz, będzie trochę normalności.

dajcie spokój08.04.2016 11:50

na ten ośrodek w Pobierowie to mój ojciec dobrowolnie oddawał po parę złotych z wypłaty, on i wielu innych pracowników Boryni. To skoro teraz sprzedają to powinni im zwrócić tę kasę.